Beschrijving
De Rode M3 is een cardoide condensator microfoon voor in de studio of voor op een podium. De M3 heeft een breed bereik en een lage signaal/ruis verhouding.
De Rode M3 heeft een volledig metalen body, extreem lage eigenruis, een PAD schakelaar met drie stappen, een status LED voor de batterij en een High Pass filter. Hij is zeer geschikt voor close miking voor onder andere: gitaar, zang en blaas instrumenten.
De M3 wordt geleverd met een popfilter en een microfoonadapter en wordt gevoed door middel van fantoomvoeding of een batterij.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -44 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Low-cut filter | ja |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, tasje / etui |
| Verwisselbare capsules | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 800 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,5 x 13,5 x 8,0 cm |
- akoestisch principe: pressure gradient
- opnamepatroon: cardioid
- +24-48V phantom power via mengtafel of voeding via 9V batterij
- frequentie bereik 40Hz – 20kHz
- uitgang impedantie 200 Ohm
- signaal ruis verhouding 73dB SPL
- maximale SPL 142dB (bij 1kHz, 1% THD in1k ohm load)
- gevoeligheid -9.22dB re 1 Volt/Pascal (6.3 mV bij 94 dB SPL) +/- 2 dB bij 1kHz
- geleverd inclusief opberg-etui, windkap, schroefdraad-adapter, constructiering en microfoonclip
- gewicht: 390 g
- afmetingen: 225 x 33 x 33mm
Levertijd: op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,800 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 13,5 × 8 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |














