Beschrijving
De Rode Lavalier II is een zeer complete dasspeldmicrofoon met een omnidirectionele richtingskarakteristiek. In plaats van een capsule in het verlengde van de kabel heeft de Lavalier II een capsule die opzij wijst. Door dit unieke platte ontwerp is deze dasspeldmicrofoon makkelijk te verbergen. Het geluid is transparant en de eigen ruis is extreem laag. Deze compacte lavalier verdient dus een plek in de collectie van iedere reporter, vlogger en geluidstechnicus. De Lavalier II is geschikt voor diverse Rode apparaten zoals de Wireless Go en de AI Micro.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 100 dB – 109 dB |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Impedantie microfoon | > 1000 Ohm |
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Aansluiting microfoon | 3.5 mm jack |
| Kabellengte | 100-149 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 79 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 10,5 x 10,0 x 3,6 cm |
- Rode Lavalier II
- dasspeldmicrofoon
- richtingskarakteristiek: omnidirectioneel
- inclusief:
- windkap
- microfoon clip
- mini furry
- zip case
- set van 4 kleurringen
- kabellengte: 120 cm
- gewicht: 9 gr
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,079 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10,5 × 10 × 3,6 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
RØDE Lavalier II dasspeldmicrofoon
De Rode Lavalier II is een zeer complete dasspeldmicrofoon met een omnidirectionele richtingskarakteristiek. In plaats van een capsule in het verlengde van de kabel heeft de Lavalier II een capsule die opzij wijst. Door dit unieke platte ontwerp is deze dasspeldmicrofoon makkelijk te verbergen. Het geluid is transparant en de eigen ruis is extreem laag. Deze compacte lavalier verdient dus een plek in de collectie van iedere reporter, vlogger en geluidstechnicus. De Lavalier II is geschikt voor diverse Rode apparaten zoals de Wireless Go en de AI Micro.
€ 98,95























