Beschrijving
Heb je reeds een Wireless Micro transmitter in je bezit, en ben je eigenlijk op zoek naar een mooie reporter-microfoon? Met deze RØDE Interview Micro adapter kun je die transmitter in een soort houder zetten, plopkap erop, en dan is ’t die reporter-microfoon! Een voordelige oplossing, en verkrijgbaar in meerdere kleuren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type pistoolgreep | microfoon specifiek |
| Gewicht (incl. verpakking) | 175 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 8,5 x 6,5 cm |
- RØDE Interview Micro
- adapter voor Wireless Micro transmitter
- afmetingen: 266 x 54 x 54 mm
- gewicht: 80 gr
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Uit te testen in onze showroom in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,175 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 8,5 × 6,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Blauw |
| Uit te testen in winkel | Bergschenhoek |
RØDE Interview Micro Blue adapter voor Wireless Micro transmitter
Heb je reeds een Wireless Micro transmitter in je bezit, en ben je eigenlijk op zoek naar een mooie reporter-microfoon? Met deze RØDE Interview Micro adapter kun je die transmitter in een soort houder zetten, plopkap erop, en dan is ’t die reporter-microfoon! Een voordelige oplossing, en verkrijgbaar in meerdere kleuren.
€ 29,00







