Beschrijving
Met de Rode Interview GO handgreep maak je van de los verkrijgbare Wireless Go dasspeldmicrofoon een handheldmicrofoon. Ideaal voor interviews. Met een lavalier microfoon kun je immers maar een persoon aan het woord laten. Dankzij het lange handvat van de Interview GO kun je als een echte reporter celebs interviewen tijdens drukke persbijeenkomsten. Inclusief schuimrubberen windkap.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type pistoolgreep | microfoon specifiek |
| Gewicht (incl. verpakking) | 195 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 8,5 x 8,0 cm |
- Rode Interview GO
- handgreep voor Wireless Go
- maakt van de Wireless Go lavalier een handheld microfoon
- kleur: groen
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,215 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 8,5 × 8 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Groen |
RØDE Interview GO Green handgreep voor Wireless Go
Met de Rode Interview GO handgreep maak je van de los verkrijgbare Wireless Go dasspeldmicrofoon een handheldmicrofoon. Ideaal voor interviews. Met een lavalier microfoon kun je immers maar een persoon aan het woord laten. Dankzij het lange handvat van de Interview GO kun je als een echte reporter celebs interviewen tijdens drukke persbijeenkomsten. Inclusief schuimrubberen windkap.
€ 29,95











