Beschrijving
Handige accessoire van Rode Microphones, deze Blimp Extension! Hiermee kunt u de Rode Blimp verlengen met 25,6 cm. Hierdoor is het mogelijk om de Rode NTG-8 of andere lange shotgun microfoons tot 60 cm te gebruiken in de Blimp. Dankzij de bijgeleverde, extra lange, windshield kunt u het geheel tegen windgeruis en bijgeluiden beschermen. U trekt deze kunstbont hoes eenvoudig over de Blimp.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Microfoon accessoire geschikt voor merk | Rode |
| Gewicht (incl. verpakking) | 125 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,5 x 12,2 x 12,2 cm |
- verlengstuk voor Rode Blimp
- bestaat uit: extra lang windscherm, extension unit en extra ophang elastieken (siliconen banden)
- afmetingen: 122 mm (h) x 265 mm (w) x 122 mm (d)
- gewicht: 125 gram
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,125 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 12,2 × 12,2 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Grijs |
Rode Blimp Extension verlengstuk
Handige accessoire van Rode Microphones, deze Blimp Extension! Hiermee kunt u de Rode Blimp verlengen met 25,6 cm. Hierdoor is het mogelijk om de Rode NTG-8 of andere lange shotgun microfoons tot 60 cm te gebruiken in de Blimp. Dankzij de bijgeleverde, extra lange, windshield kunt u het geheel tegen windgeruis en bijgeluiden beschermen. U trekt deze kunstbont hoes eenvoudig over de Blimp.
€ 79,00












