Beschrijving
Isoleren van instrumenten? Geen probleem! Om een strakke en beheerste sound te krijgen in je studio is er deze GoTrap van Glaswol en MDF van Primacoustic. De panelen gaan door tot een frequentie van wel 75 Hz! Reflecties worden verminderd waardoor er een rustiger geluidsbeeld kan worden opgenomen.
Makkelijk te verplaatsen door de handvatten, waardoor je de GoTraps flexibel kan gebruiken. Stapelbaar zodat er een muur mee te bouwen is. De panelen zijn sterk, je kunt er gemakkelijk op zitten. Overspraak en ongewenste reflecties zijn verleden tijd door deze dikke panelen.
| Breedte in mm | 75 – 99 |
|---|---|
| Dikte in mm | 20 – 39 |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Kleur | Beige |
| Lengte in mm | 50 – 74 |
| Materiaal akoestisch paneel | vezelplaat |
| Soort absorber | vrijstaande absorber / gobo |
| Gewicht (incl. verpakking) | 17,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 100,0 x 70,0 x 35,0 cm |
- dempt tot 75Hz
- duurzaam door de hoge dichtheid glaswol en stevig MDF
- handige handvatten
- afmetingen: 60,9 cm x 91,4 cm x 25,4 cm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 17,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 70 × 35 cm |
| Merk | Primacoustic |
| Kleur | Beige |
Primacoustic GoTrap Beige absorber en isolator
Isoleren van instrumenten? Geen probleem! Om een strakke en beheerste sound te krijgen in je studio is er deze GoTrap van Glaswol en MDF van Primacoustic. De panelen gaan door tot een frequentie van wel 75 Hz! Reflecties worden verminderd waardoor er een rustiger geluidsbeeld kan worden opgenomen.
€ 849,00




















