Beschrijving
Midas brengt de functionaliteit van de M32 digitaal! Het resultaat is de MR18 digitale mixer, voorzien van 18 hoogwaardige voorversterkte XLR/TRS combi inputs en kan via iPad, Android tablets, PC of Mac aangestuurd worden. Dit brengt een hoop mogelijkheden met zich mee, waaronder mobiliteit van de gebruiker of artiest, en digitale oplossingen zoals 31-bands EQ’s op de inserts. Ook is het mogelijk om de digitale mixer aan testuren met een MIDI-device met de MIDI In/Out-aansluitingen. Naast de 16 inputs beschikt de Midas MR18 over 6 XLR AUX-outputs, en 2 XLR Main-outputs. Ook kan je op deze mixer een koptelefoon aansluiten met een 6.3 mm jack. De applicaties voor de apparaten zijn gratis te downloaden. Tevens zijn er gratis Plug Ins te downloaden op de websites van Midas.
| 19 inch | 19 inch rackmount (meegeleverd) |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 17 – 24 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 7 |
| Aantal kanalen | 17-32 |
| Aantal microfooningangen | 13 – 16 |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Digitale snake | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Dynamics | compressor, expander, gate |
| Equalizer | geen |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm), jack (6.3 mm) + XLR, XLR |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Insert aansluitingen | ja, 18 kanalen |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Niveaumeters op de ingangen | via iPad / iPhone / iPod, via Android Device, via PC/Mac |
| Op afstand bedienbaar | ja, via iPad, ja, via iPhone, ja, via Android device, ja, via Ethernet, ja, via WiFi |
| Positionering aansluitingen | voorzijde |
| Type display | geen |
| Uitbreidingsmogelijkheden | geen |
| Uitgangsconnector | XLR (3-pins) |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | draaiknoppen, via PC / Mac, via iPad / iPhone / iPod, via Android |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 38,5 x 21,5 x 19,7 cm |
- Midas MR18
- 18-input digitale mixer
- geschikt voor iPad/Android/PC/Mac/Linux devices
- 18 inputs:
- input 1-16: XLR/TRS combi
- input 17/18: TRS mono L+R
- 8x outputs:
- MAIN L, MAIN R: XLR
- AUX 1-6: XLR
- 16x Midas PRO microfoonvoorversterkers (input 1-4)
- MIDI In/Out voor aansturing via MIDI-apparatuur
- ingebouwde Tri-Mode Wifi
- USB-connector
- Auto-Mixing-functionaliteit voor automatische microfoon gain sharing
- 4 digitale signaalprocessing effect engines
- 40 bit floating point digital signal processing
- gratis iOS, Android, PC, Mac, Linux apps
- inclusief 19 inch rack-ears
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 4,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 38,5 × 21,5 × 19,7 cm |
| Merk | Midas |
| Kleur | Zwart |
Midas MR18 18-input digitale mixer voor iPad/Android tablets
Midas brengt de functionaliteit van de M32 digitaal! Het resultaat is de MR18 digitale mixer, voorzien van 18 hoogwaardige voorversterkte XLR/TRS combi inputs en kan via iPad, Android tablets, PC of Mac aangestuurd worden. Dit brengt een hoop mogelijkheden met zich mee, waaronder mobiliteit van de gebruiker of artiest, en digitale oplossingen zoals 31-bands EQ’s op de inserts. Ook is het mogelijk om de digitale mixer aan testuren met een MIDI-device met de MIDI In/Out-aansluitingen. Naast de 16 inputs beschikt de Midas MR18 over 6 XLR AUX-outputs, en 2 XLR Main-outputs. Ook kan je op deze mixer een koptelefoon aansluiten met een 6.3 mm jack. De applicaties voor de apparaten zijn gratis te downloaden. Tevens zijn er gratis Plug Ins te downloaden op de websites van Midas.
€ 729,00




















