Beschrijving
De Midas M32R LIVE is een digitale mixer en het kleinere broertje van de M32 LIVE. Echter, hij is er zeker niet minder om! Zo heb je 40 ingangskanalen, 16 Midas PRO microfoonvoorversterkers en 25 mixbussen. Dat is slechts het topje van de ijsberg als het gaat om wat deze mixer kan. Zo heb je de mogelijkheid om te werken via een AES-netwerk. Hiermee heb je net als bij de grote broer 96 ingangen en 96 uitgangen. Opnemen en afspelen kan ook, dat doe je met de 32 bidirectionele kanalen. Je maakt hierbij gebruik van de SD-slots op de achterkant of voor opnemen de USB poort. De Midas M32R LIVE is tevens een audio interface en kan gebruikt worden als DAW-controller.
De M32R LIVE beschikt over gemotoriseerde faders die je dus tevens van afstand kan bedienen. Dit doe je bijvoorbeeld met een iPad of smartphone. Hiervoor kun je apps downloaden in de daarbij horende appstores. Daarnaast beschikt de mixer ook over interne FX. Zo heb je compressors waar je uit kunt kiezen of verschillende soorten reverb. Alle effecten zijn te laden in één van de 8 stereo FX-engines. Alle kanalen, die beschikken over een 4-bands parametische EQ, kunnen ook nog eens voorzien worden van compressie of gate. Ook heeft de M32R een channelstrip fucntie. Kortom, je kan er alle kanten mee op!
| 19 inch | 19 inch rackmount (meegeleverd) |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 17 – 24 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 9 – 16 |
| Aantal kanalen | 17-32 |
| Aantal microfooningangen | 13 – 16 |
| Digitale snake | ja, los verkrijgbaar |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Dynamics | compressor, expander, gate, limiter, multiband compressor |
| Equalizer | 4-bands parametrisch |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm) + XLR + RCA |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Ingebouwde audiospeler | USB, SD(HC) |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Insert aansluitingen | nee |
| Niveaumeters op de ingangen | via ingebouwd display, via iPad / iPhone / iPod, via Android Device, via PC/Mac |
| Op afstand bedienbaar | ja, via iPad, ja, via iPhone, ja, via Android device, ja, via Ethernet, ja, via WiFi |
| Positionering aansluitingen | achterzijde |
| Type display | TFT, kleur |
| Uitbreidingsmogelijkheden | ADAT uitbreidingskaart, DANTE uitbreidingskaart, MADI uitbreidingskaart, USB-interface uitbreidingskaart |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) + XLR + RCA |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | faders + draaiknoppen, gemotoriseerde faders, via PC / Mac, via iPad / iPhone / iPod, via Android |
| Gewicht (incl. verpakking) | 15,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 73,0 x 61,0 x 33,5 cm |
- Midas M32R LIVE
- digitale mixer
- inputs:
- 32 inputs
- 8 AUX
- 8 FX return
- outputs: 16
- lokale inputs: 8 / 16
- lokale outputs: 8 / 16
- digitale i/o: 32 bidirectionele audio I/O kanalen (via USB 2.0)
- interne effect processoren: 8 true stereo, 16 mono
- interne show automation (structured cues / snippets): 500 / 100
- interne scenes: 100
- hoofdscherm: 7″ TFT LCD, 800 x 480 resolutie, 262k kleuren
- kanaalscherm: 128 x 64 LCD met RGB Colour Backlight
- VU-meter: 24 Segment (-57 dB to Clip)
- faders: 17 Midas PRO gemotoriseerd
- signaal processie: 40-Bit signal flow
- aantal mixbussen: 25
- DCA: 8 DCA en 6 mute groepen
- RTA: 100-band
- slots:
- DN32-USB (vervangbaar)
- USB-achterzijde voor remote
- 2x SD(HC) (achterzijde)
- remote functie:
- DAW remote control emulator
- met Mackie Control en HUI protocollen
- DAW remote control emulator
- Overige aansluitingen:
- Midas PRO Series Microphone Preamplifier (XLR): 16
- Talkback Microphone Input (XLR): 1
- RCA Inputs / Outputs: 2 / 2
- Monitoring Outputs (XLR / Jack 6.3 mm TRS balanced): 2 / 2
- Phones Output (Jack 6.3 mm TRS): 2 (stereo)
- AES50 Ports (Klark Teknik SuperMAC): 2
- ULTRANET P-16 Connector (No Power Supplied): 1
- MIDI Inputs / Outputs: 1 / 1
- Ethernet, RJ45, rear panel, for remote control: 1
- afmetingen: 478 x 617 x 208 mm
- gewicht: 18.1 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 15,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 73 × 61 × 33,5 cm |
| Merk | Midas |
| Kleur | Zwart |
Midas M32R LIVE digitale mixer
De Midas M32R LIVE is een digitale mixer en het kleinere broertje van de M32 LIVE. Echter, hij is er zeker niet minder om! Zo heb je 40 ingangskanalen, 16 Midas PRO microfoonvoorversterkers en 25 mixbussen. Dat is slechts het topje van de ijsberg als het gaat om wat deze mixer kan. Zo heb je de mogelijkheid om te werken via een AES-netwerk. Hiermee heb je net als bij de grote broer 96 ingangen en 96 uitgangen. Opnemen en afspelen kan ook, dat doe je met de 32 bidirectionele kanalen. Je maakt hierbij gebruik van de SD-slots op de achterkant of voor opnemen de USB poort. De Midas M32R LIVE is tevens een audio interface en kan gebruikt worden als DAW-controller.
€ 2.499,00







