Beschrijving
De Midas M32 LIVE is een digitale mixer te gebruiken voor zowel live- als studiotoepassingen. Je beschikt met deze mixer over maximaal 40 ingangskanalen tegelijkertijd, 25 mixbussen en 32 microfoonvoorversterkers. Maar dat is uiteraard nog niet alles! Door de mogelijkheid van het werken via AES-netwerken kun je gebruik maken van 96 ingangen en tevens 96 uitgangen. Daarnaast zijn er 32 bidirectionele kanalen voor live opnemen of afspelen. Dit kan via USB, maar ook via de dubbele SD-slots aan de achterzijde. Deze is compatibel met zowel SD als SDHC. Opnemen doe je tot 3 uur lang! Daarnaast is de M32 LIVE ook een 32 x 32 kanaals audio interface waardoor hij ook gebruikt kan worden als DAW-controller, zelfs met Mackie- en HUI-protocol.
Dat het bedienen van een mixer als de M32 Live overweldigend kan zijn snappen we, maar het hoeft niet moeilijk. In principe regel je het volume met de gemotoriseerde faders, die je dus ook kunt bedienen met een tablet of smartphone. Hiervoor zijn speciale apps te downloaden, en maakt je leven net even wat makkelijker. Hetzelfde geldt voor het toepassen van de effecten. Of dat nu de geintegreerde compressor is, of misschien wel een klassieke galm, ze zijn allemaal in te laden in één van de 8 stereo FX-engines. Daarnaast bevatten alle kanalen 4-bands parametrische EQ en kunnen er per kanaal ook nog eens gate of compressie toegevoegd worden. Ook is er een channelstrip sectie aanwezig. Kortom, de Midas M32 LIVE heeft werkelijk alles!
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 33 -40 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 25 – 32 |
| Aantal kanalen | 33-64 |
| Aantal microfooningangen | 17 – 32 |
| Digitale snake | ja, los verkrijgbaar |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Dynamics | compressor, expander, gate, limiter, multiband compressor |
| Equalizer | 4-bands parametrisch |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm) + XLR + RCA |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Ingebouwde audiospeler | USB, SD(HC) |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Insert aansluitingen | nee |
| Netwerk aansluitingen | AES50 |
| Niveaumeters op de ingangen | via ingebouwd display, via iPad / iPhone / iPod, via Android Device, via PC/Mac |
| Op afstand bedienbaar | ja, via iPad, ja, via Ethernet, ja, via WiFi |
| Positionering aansluitingen | achterzijde |
| Type display | TFT, kleur |
| Uitbreidingsmogelijkheden | ADAT uitbreidingskaart, DANTE uitbreidingskaart, MADI uitbreidingskaart, USB-interface uitbreidingskaart |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) + XLR + RCA |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | faders + draaiknoppen, gemotoriseerde faders, via PC / Mac, via iPad / iPhone / iPod, via Android |
| Gewicht (incl. verpakking) | 34,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 106,0 x 75,0 x 40,0 cm |
- Midas M32 LIVE
- digitale mixer
- inputs:
- 32 inputs
- 8 AUX
- 8 FX return
- outputs: 16
- lokale inputs: 16
- lokale outputs: 16
- digitale i/o: 32 bidirectionele audio I/O kanalen (via USB 2.0)
- interne effect processoren: 16
- interne show automation (structured cues / snippets): 500 / 100
- interne scenes: 100
- hoofdscherm: 7″ TFT LCD, 800 x 480 resolutie, 262k kleuren
- kanaalscherm: 128 x 64 LCD met RGB Colour Backlight
- VU-meter: 24 Segment (-57 dB to Clip)
- faders: 25 Midas PRO gemotoriseerd
- signaal processie: 40-Bit signal flow
- aantal mixbussen: 25
- DCA: 8 DCA en 6 mute groepen
- RTA: 100-band
- slots:
- DN32-USB (vervangbaar)
- USB-achterzijde voor remote
- 2x SD(HC) (achterzijde)
- remote functie:
- DAW remote control emulator
- met Mackie Control en HUI protocollen
- DAW remote control emulator
- Overige aansluitingen:
- Midas PRO Series Microphone Preamplifier (XLR): 32
- Talkback Microphone Input (XLR): 1
- RCA Inputs / Outputs: 2
- Monitoring Outputs (XLR / Jack 6.3 mm TRS balanced): 2
- Phones Output (Jack 6.3 mm TRS): 2 (stereo)
- AES50 Ports (Klark Teknik SuperMAC): 2
- ULTRANET P-16 Connector (No Power Supplied): 1
- MIDI Inputs / Outputs: 1
- Ethernet, RJ45, rear panel, for remote control: 1
- afmetingen: 891 x 612 x 256 mm
- gewicht: 25 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 34,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 106 × 75 × 40 cm |
| Merk | Midas |
| Kleur | Zwart |
Midas M32 LIVE digitale mixer
De Midas M32 LIVE is een digitale mixer te gebruiken voor zowel live- als studiotoepassingen. Je beschikt met deze mixer over maximaal 40 ingangskanalen tegelijkertijd, 25 mixbussen en 32 microfoonvoorversterkers. Maar dat is uiteraard nog niet alles! Door de mogelijkheid van het werken via AES-netwerken kun je gebruik maken van 96 ingangen en tevens 96 uitgangen. Daarnaast zijn er 32 bidirectionele kanalen voor live opnemen of afspelen. Dit kan via USB, maar ook via de dubbele SD-slots aan de achterzijde. Deze is compatibel met zowel SD als SDHC. Opnemen doe je tot 3 uur lang! Daarnaast is de M32 LIVE ook een 32 x 32 kanaals audio interface waardoor hij ook gebruikt kan worden als DAW-controller, zelfs met Mackie- en HUI-protocol.
€ 2.999,00







