Beschrijving
Bij Midas willen ze dat een compact analoog mengpaneel als deze DM16 wat betreft kwaliteit net zo hoog reikt als de andere producten in haar catalogus. Zo ontstond een 16-kanaals mixer die zijn mannetje staat, zowel in de studio als op het podium. Dat komt door 12 microfoonkanalen met Midas’ eigen voorversterkers waar eveneens +48V fantoomspanning op gezet kan worden. Of gebruik deze kanalen voor een 6.3 mm TRS jack. Nummer 13-16 zijn als stereokanaal te gebruiken voor bijvoorbeeld keyboards. Verder heb je een driebands equalizer met parametrisch midden, twee schakelbare pre- of post-fader AUX sends, twee uitgangen voor monitors en de mogelijkheid via de 2Track (RCA) alles op te nemen. Zo gestileerd als hij eruit ziet, zo krachtig is dit mengpaneel van binnen.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 1 – 2 |
| Aantal microfooningangen | 9 – 12 |
| Aantal monokanalen | 12 |
| Aantal stereokanalen | 2 |
| Aantal submasters | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | nee |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | kanaal equalizer |
| Insert aansluitingen | ja |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), gebalanceerde line-ingang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line-ingang (RCA) |
| Type mengpaneel | studio / PA mengpaneel |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line uitgang (RCA), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 51,5 x 45,0 x 15,5 cm |
- Midas DM16
- 16-kanaals analoog mengpaneel
- beschikt over +48V fantoomvoeding
- aansluitingen
- 12x mic in (XLR, CH1-12)
- 12x line in (6.3 mm TRS jack, CH1-12)
- 14x insert (6.3 mm TRS jack, CH1-12, 2x main out)
- 2x stereo in (6.3 mm TRS jack, L/R, CH13-16)
- 2Track in (RCA, L/R)
- record out (RCA, L/R)
- koptelefoon (6.3 mm TRS jack)
- 2x main out (2x XLR, L/R)
- monitor out (6.3 mm TRS jack, L/R)
- AUX out (6.3 mm TRS jack, L/R)
- voedingskabel
- technische informatie
- frequentiebereik: 20 Hz – 20 kHz
- THD: <0.005%
- afmetingen: 370 x 438 x 95 mm (LxBxH)
- gewicht: 5 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 5,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51,5 × 45 × 15,5 cm |
| Merk | Midas |
| Kleur | Blauw |
Midas DM16 analoog mengpaneel
Bij Midas willen ze dat een compact analoog mengpaneel als deze DM16 wat betreft kwaliteit net zo hoog reikt als de andere producten in haar catalogus. Zo ontstond een 16-kanaals mixer die zijn mannetje staat, zowel in de studio als op het podium. Dat komt door 12 microfoonkanalen met Midas’ eigen voorversterkers waar eveneens +48V fantoomspanning op gezet kan worden. Of gebruik deze kanalen voor een 6.3 mm TRS jack. Nummer 13-16 zijn als stereokanaal te gebruiken voor bijvoorbeeld keyboards. Verder heb je een driebands equalizer met parametrisch midden, twee schakelbare pre- of post-fader AUX sends, twee uitgangen voor monitors en de mogelijkheid via de 2Track (RCA) alles op te nemen. Zo gestileerd als hij eruit ziet, zo krachtig is dit mengpaneel van binnen.

€ 332,00







