Beschrijving
Voor degenen die genoeg hebben aan twaalf kanalen op een mengpaneel, maar wel de hoogst mogelijke kwaliteit eisen, heeft Midas de DM12 ontwikkeld. Dit kleinere broertje van de DM16 beschikt over dezelfde functies, maar dan met minder faders. De voorversterkers van de analoge mixer zijn Midas zelf en bijna ongeëvenaard en kunnen voorzien worden van 48V fantoomspanning. Verder heb je twee stereokanalen voor bijvoorbeeld keyboards of outboard effecten. Daar zou je eventueel een van de vele inserts voor kunnen gebruiken. Dankzij een driebands equalizer met parametrisch midden, twee schakelbare pre- of post-fader AUX sends en twee monitoruitgangen is hij goed te gebruiken in zowel de studio als op het podium.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 1 – 2 |
| Aantal microfooningangen | 5 – 8 |
| Aantal monokanalen | 8 |
| Aantal stereokanalen | 2 |
| Aantal submasters | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | nee |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | kanaal equalizer |
| Insert aansluitingen | ja |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), gebalanceerde line-ingang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line-ingang (RCA) |
| Type mengpaneel | studio / PA mengpaneel |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line uitgang (RCA), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 44,5 x 40,5 x 15,0 cm |
- Midas DM12
- 12-kanaals analoog mengpaneel
- beschikt over +48V fantoomvoeding
- aansluitingen
- 8x mic in (XLR, CH1-8)
- 8x line in (6.3 mm TRS jack, CH1-8)
- 10x insert (6.3 mm TRS jack, CH1-8, 2x main out)
- 2x stereo in (6.3 mm TRS jack, L/R, CH9-12)
- 2Track in (RCA, L/R)
- record out (RCA, L/R)
- koptelefoon (6.3 mm TRS jack)
- 2x main out (2x XLR, L/R)
- monitor out (6.3 mm TRS jack, L/R)
- AUX out (6.3 mm TRS jack, L/R)
- voedingskabel
- technische informatie
- frequentiebereik: 20 Hz – 20 kHz
- THD: <0.005%
- afmetingen: 370 x 328 x 95 mm (LxBxH)
- gewicht: 3.9 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 4,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 40,5 × 15 cm |
| Merk | Midas |
| Kleur | Blauw |
Midas DM12 analoog mengpaneel
Voor degenen die genoeg hebben aan twaalf kanalen op een mengpaneel, maar wel de hoogst mogelijke kwaliteit eisen, heeft Midas de DM12 ontwikkeld. Dit kleinere broertje van de DM16 beschikt over dezelfde functies, maar dan met minder faders. De voorversterkers van de analoge mixer zijn Midas zelf en bijna ongeëvenaard en kunnen voorzien worden van 48V fantoomspanning. Verder heb je twee stereokanalen voor bijvoorbeeld keyboards of outboard effecten. Daar zou je eventueel een van de vele inserts voor kunnen gebruiken. Dankzij een driebands equalizer met parametrisch midden, twee schakelbare pre- of post-fader AUX sends en twee monitoruitgangen is hij goed te gebruiken in zowel de studio als op het podium.
€ 290,00







