Beschrijving
Ben je een muzikant? Een DJ? Of ben je onderdeel van een band? Om niet volledig afhankelijk te zijn van het podium waar je optreedt – voor zover er al sprake is van een podium – investeer je in je eigen PA-systeem. En dan wil je natuurlijk dat ’t lekker klinkt, en dat ’t ook qua luidheid indruk maakt. Met die kwalificaties in het achterhoofd wijzen we graag naar de Mackie Thump12 v4 actieve luidspreker. Met 129 dB SPL zit de luidheid ieder geval wel goed. Ook qua lage tonen is er niks te klagen: 39 Hz. Mocht je meer low-end willen, dan kun je altijd de grotere Thump15 v4 overwegen, of een losse Thump-subwoofer. Voor de bands: ’t is niet alleen een goede PA-speaker voor je publiek, maar ook voor de band zelf. Deze monitor kan namelijk op z’n kant als stage-monitor worden gebruikt. Daarnaast biedt deze monitor diverse klankprofielen aan, bijvoorbeeld DJ en neutraal, en er is bluetooth-streaming mogelijk. Zeker voor deze prijs is het een geduchte concurrent in de podiumwereld!
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
|---|---|
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Bluetooth | ja |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 13 kg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 35 – 39 Hz |
| Montagepunten | M10 schroefdraad |
| RMS vermogen in Watt | 750 – 1499 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Actief of Passief | Actief |
|---|---|
| Audio Merk | MACKIE |
| Kleur | Zwart |
Mackie Thump12 v4 actieve luidspreker
Ben je een muzikant? Een DJ? Of ben je onderdeel van een band? Om niet volledig afhankelijk te zijn van het podium waar je optreedt – voor zover er al sprake is van een podium – investeer je in je eigen PA-systeem. En dan wil je natuurlijk dat ’t lekker klinkt, en dat ’t ook qua luidheid indruk maakt. Met die kwalificaties in het achterhoofd wijzen we graag naar de Mackie Thump12 v4 actieve luidspreker. Met 129 dB SPL zit de luidheid ieder geval wel goed. Ook qua lage tonen is er niks te klagen: 39 Hz. Mocht je meer low-end willen, dan kun je altijd de grotere Thump15 v4 overwegen, of een losse Thump-subwoofer. Voor de bands: ’t is niet alleen een goede PA-speaker voor je publiek, maar ook voor de band zelf. Deze monitor kan namelijk op z’n kant als stage-monitor worden gebruikt. Daarnaast biedt deze monitor diverse klankprofielen aan, bijvoorbeeld DJ en neutraal, en er is bluetooth-streaming mogelijk. Zeker voor deze prijs is het een geduchte concurrent in de podiumwereld!
€ 439,00













