Beschrijving
De Mackie SPM400 is een speaker tussenpaal met M20 schroefdraad waarmee je een Mackie speaker uit de DRM serie speaker boven een DRM subwoofer kunt opstellen. De buis is uitschuifbaar dus je kunt zelf de hoogte bepalen. ook geschikt voor de Sub Go
| Bevestiging tussenpaal | voor specifiek speakermodel |
|---|---|
| Draagvermogen tussenpaal | niet gespecificeerd |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Maximale hoogte statief | niet gespecificeerd |
| Set | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 81,0 x 10,0 x 6,0 cm |
- speaker tussenpaal voor Mackie DRM-reeks en de Sub Go
- eenvoudig te plaatsen op een DRM subwoofer
- M20 schroefdraad
- in hoogte verstelbaar
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 81 × 10 × 6 cm |
| Audio Merk | MACKIE |
| Kleur | Zwart |
Mackie SPM400 speaker tussenpaal voor DRM serie en Sub GO
De Mackie SPM400 is een speaker tussenpaal met M20 schroefdraad waarmee je een Mackie speaker uit de DRM serie speaker boven een DRM subwoofer kunt opstellen. De buis is uitschuifbaar dus je kunt zelf de hoogte bepalen.
€ 67,00







