Beschrijving
Soms kun je bij de mixage wel wat extra ‘oomph’ gebruiken. Net dat beetje meer geluidsdruk in de lage regionen van het klankbeeld. Wie Mackie MR-serie studiomonitoren gebruikt en zich in bovenstaande herkent heeft baat bij de Mackie MRS10 actieve studio subwoofer. Deze sub heeft een 10 inch woofer en 120 W versterking. Concreet levert dit tonen op van 28 Hz (-10dB), dus dat ligt best een stukje onder een groot symfonieorkest. En in die hoek moet je de context van deze sub ook zien: dit is werkelijk een sub voor wie zich richt op muziek voor film en games, en de diverse genres in elektronische (dans)muziek.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Analoge ingangen subwoofer | stereo gebalanceerd in (2 x XLR), stereo gebalanceerd in (2 x TRS) |
| Analoge uitgangen subwoofer | stereo gebalanceerd uit (2 x XLR), stereo gebalanceerd uit (2 x TRS) |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Maximum frequentie subwoofer | 180 Hz |
| Minimum frequentie | 25 – 29 Hz |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| RMS vermogen in Watt | 100 – 199 Watt |
| Interne kalibratie | nee |
| Subwoofer port | ja, bass reflex port |
| Gewicht (incl. verpakking) | 17,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 50,0 x 48,0 x 40,0 cm |
- Mackie MRS10
- actieve studio subwoofer
- perfecte match voor de Mackie MR-serie studiomonitoren
- woofer: 10 inch
- frequentierespons: 28 – 180 Hz (-10dB)
- crossover verstelbaar tussen 40 Hz en 180 Hz
- versterking: 120 W (240 W peak) Class D
- maximale SPL: 119 dB
- inclusief voetschakelaar voor subwoofer bypass
- toepassingen:
- projectstudio
- home-studio
- broadcasting
- videoproductie
- home-theater
- behuizing: MDF (15 mm dik, 33 mm voor frontpaneel)
- afmetingen: 382 x 321 x 386 mm (15 x 12.6 x 15.2 inch)
- gewicht: 15 kg (33.1 lbs)
- meegeleverde software (download): Pro Tools | First en The Musician Collection
Levertijd: Onbekend
Extra informatie
| Gewicht | 17,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 48 × 40 cm |
| Audio Merk | MACKIE |
| Kleur | Zwart |










