Beschrijving
Tegenwoordig is een laptop helemaal geen vreemd beeld meer op een podium, maar het geluid vanuit je laptop naar de rest van de zaal sturen? Met de Mackie MDB-USB passieve stereo DI box geen enkel probleem! Dankzij de 24 bit, 96 kHz audio interface zet het je geluid op de best mogelijke kwaliteit en zonder ruis of brom om naar analoge apparatuur zoals speakers. Mocht je je geluid mono weg willen sturen, kan dat met een simpele klik van de schakelaar. Ook kun je je koptelefoon inpluggen zodat je kunt horen hoe hard je signaal wordt uitgestuurd en kun je met de volumeregelaar hem harder of juist zachter zetten.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Type DI-box | passief |
| Energiebron | USB-busvoeding |
| Type analoge audio ingang(en) | niet van toepassing |
| Type analoge audio uitgang(en) | hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Splitter | nee |
| Ground-lift functie | ja |
| PAD-schakelaar | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 640 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 18,0 x 15,0 x 6,0 cm |
- Mackie MDB-USB
- passieve stereo DI box
- bedoeld om geluid van je laptop naar analoge gear te laten gaan
- mono naar stereo
- 24 bit, 96 kHz audio interface
- lage THD+N
- koptelefoon aan te sluiten voor monitoren
- USB-gevoed
- monoschakelaar
- volumeregelaar
- ground/lift
- aansluitingen
- USB-B
- 3.5 mm jack (koptelefoon)
- 2x XLR (output)
- stevige behuizing
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,640 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 15 × 4 cm |
| Audio Merk | MACKIE |
| Kleur | Zwart |









