Beschrijving
De LD Systems STINGER 28 G3 is een passieve tweeweg luidspreker die een ware toevoeging is voor elk PA systeem. Zo wordt de LD Systems STINGER gekenmerkt door zijn flexibiliteit in klank en zicht. Wat betreft klank beschikt hij over twee 8 inch woofers die een RMS vermogen hebben van 400 Watt. Samen produceren zij een helder en vol geluid. Naast de twee woofers heeft hij ook een 1 inch tweeter die zo bewerkt is dat hij weerkaatsing van plafonds en vloeren tegengaat. Het resultaat is natuurlijk geluid dat je ruimte vult. De behuizing van de STINGER 28 G3 is zo gemaakt dat hij ook nog kan dienen als monitor of satellietspeaker. Met de handgrepen transporteer je hem bovendien van A naar B.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 350 – 499 Watt |
| Piekbelasting in Watt | 750 – 999 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 21 kg |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
| Set | nee |
| Installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Gewicht (incl. verpakking) | 21,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 87,0 x 39,0 x 40,0 cm |
- LD Systems STINGER 28 G3
- passieve PA speaker
- woofer
- grootte woofer: 2 x 8 inch
- woofer magneet: Ferrite
- stemspoel: 2 inch
- hoorn: BEM optimized CD Horn
- tweeter
- grootte tweeter: 1 inch
- stemspoel: 1 inch
- spreiding: 90 x 50 graden
- RMS vermogen: 400 Watt
- piekvermogen: 800 Watt
- frequentiebereik: 58 – 20000 Hz
- maximale geluidsdruk (SPL): 125 dB
- afmetingen: 270 x 756 x 290 millimeter
- gewicht: 19,3 kilogram
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 19,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 75 × 29 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
| Actief of Passief | Passief |
LD Systems STINGER 28 G3 passieve PA speaker
De LD Systems STINGER 28 G3 is een passieve tweeweg luidspreker die een ware toevoeging is voor elk PA systeem. Zo wordt de LD Systems STINGER gekenmerkt door zijn flexibiliteit in klank en zicht. Wat betreft klank beschikt hij over twee 8 inch woofers die een RMS vermogen hebben van 400 Watt. Samen produceren zij een helder en vol geluid. Naast de twee woofers heeft hij ook een 1 inch tweeter die zo bewerkt is dat hij weerkaatsing van plafonds en vloeren tegengaat. Het resultaat is natuurlijk geluid dat je ruimte vult. De behuizing van de STINGER 28 G3 is zo gemaakt dat hij ook nog kan dienen als monitor of satellietspeaker. Met de handgrepen transporteer je hem bovendien van A naar B.
€ 437,00



















