Beschrijving
Om de zuilluidsprekers van je MAUI 44 G2-systeem te vervoeren kies je voor deze SAT BAG van LD Systems. Deze tas is gevoerd en voorzien van een schouderriem voor eenvoudige transport.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speakerbescherming geschikt voor | luidsprekerset |
| Transportwijze | schouderband |
| Geschikt voor tijdens gebruik | nee |
| Soort bescherming | tas |
| Gewicht (incl. verpakking) | 16,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 94,0 x 34,0 x 15,0 cm |
- materiaal: nylon 1680D
- voering: 8 mm
- afmetingen: 92 x 24 x 16 cm
- gewicht: 1.2 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 16,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 94 × 34 × 15 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |













