Beschrijving
De LD Systems MAUI 28 G2 SAT BAG is een luxe goed gevoerde schoudertas, speciaal voor de satellietspeakers van de MAUI 28 G2 column luidspreker. Hiermee neem je ze zeer makkelijk mee van A naar B! Uiteraard beschermt de tas je speakers ‘on the road’ maar ook tijdens opslag. Zo is de tas bijvoorbeeld waterafstotend en beschikt hij over speciale ‘caps’ om je multipin connectoren te beschermen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor tijdens gebruik | nee |
| Soort bescherming | tas |
| Speakerbescherming geschikt voor | niet van toepassing |
| Transportwijze | handvat, schouderband |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 84,0 x 32,0 x 15,0 cm |
- LD Systems MAUI 28 G2 SAT BAG
- tas voor MAUI 28 G2 column
- kleur: zwart
- materiaal: nylon
- afmetingen: 130 x 870 x 240 mm
- gewicht: 0.68 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 84 × 32 × 15 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
LD Systems MAUI 28 G2 SAT BAG tas voor MAUI 28 G2
€ 85,00










