Beschrijving
De ICOA SUB 15 A van LD Systems is een professionele subwoofer die geschikt is voor Pro Audio-toepassingen. Met een geluidsdruk van 131 dB en een piekvermogen van wel 1600 Watt vul je de zaal met stevige, voelbare bassen! Door het toevoegen van de subwoofer aan je geluidssysteem geef je je topspeakers meer headroom. Zo geniet je van kristalheldere vocals en instrumenten, en minder intermodulatie vervorming, ook op hogere volumes. De ICOA SUB 15A is uitgevoerd met DynX DSP waarmee je naast digitale bescherming ook de crossover frequentie kan selecteren tussen 80 Hz, 100 Hz en 120 Hz om zo de perfecte combinatie met je fullrange luidsprekers te kunnen creëren. Ook is er een cardioïde-preset aanwezig waardoor er met een extra ICOA SUB een meer gecontroleerde low-end aan de achterzijde ontstaat terwijl de voorzijde net zoveel punch blijft geven.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| RMS vermogen in Watt | 350 – 499 Watt |
| Minimum frequentie | 35 – 39 Hz |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Gewicht per luidspreker | 33 kg |
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input, XLR / TRS combi input, out / link / thru |
| Maximum frequentie subwoofer | 120 Hz |
| Vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 40,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 73,5 x 68,5 x 63,5 cm |
- woofer: 15 inch, 3 inch spreekspoel
- versterker:
- klasse D
- RMS-vermogen: 400 Watt
- piekvermogen: 1600 Watt
- frequentierespons (-10 dB): 36 Hz – 80/100/120 Hz (afhankelijk van preset)
- max. SPL: 131 dB
- DSP bescherming: Excursiebegrenzer, overspanning, overstroom, piekbegrenzer, RMS-begrenzer, thermische overbelasting
- aansluitingen:
- 2x XLR/TRS inputs (gebalanceerd)
- 2x XLR outputs
- voeding: 100 – 240 V
- stroomverbruik (max.): 675 W
- bedrijfstemperatuur: 0 – 40 °C
- materiaal: 18 mm multiplex
- ontwerp: bass reflex
- afmetingen (BxDxH): 51 x 55.2 x 59.8 cm
- gewicht: 32.5 kg
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 40,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 73,5 × 68,5 × 63,5 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
| Actief of Passief | Actief |
| Uit te testen in winkel | Bergschenhoek |
LD Systems ICOA SUB 15 A actieve 15 inch subwoofer 400 W
De ICOA SUB 15 A van LD Systems is een professionele subwoofer die geschikt is voor Pro Audio-toepassingen. Met een geluidsdruk van 131 dB en een piekvermogen van wel 1600 Watt vul je de zaal met stevige, voelbare bassen! Door het toevoegen van de subwoofer aan je geluidssysteem geef je je topspeakers meer headroom. Zo geniet je van kristalheldere vocals en instrumenten, en minder intermodulatie vervorming, ook op hogere volumes. De ICOA SUB 15A is uitgevoerd met DynX DSP waarmee je naast digitale bescherming ook de crossover frequentie kan selecteren tussen 80 Hz, 100 Hz en 120 Hz om zo de perfecte combinatie met je fullrange luidsprekers te kunnen creëren. Ook is er een cardioïde-preset aanwezig waardoor er met een extra ICOA SUB een meer gecontroleerde low-end aan de achterzijde ontstaat terwijl de voorzijde net zoveel punch blijft geven.
€ 719,00





















