Beschrijving
De CURV 500 TS DB is een speaker-tussenpaal speciaal bedoeld en ontworpen voor het CURV 500 TS luidsprekersysteem. Op deze wijze kun je de satelliet monteren op de subwoofer via de SmartLink-adapter. Hij is gemaakt van gepoedercoat staal en is voorzien van een M20-draad. Hij beschikt over een stalen huls die een borgschroef bezit. Tevens is het mogelijk het onderste deel van de paal eraf te schroeven voor een ideale transportlengte van 60.5 cm.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Bevestiging tussenpaal | M20 schroefdraad |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Draagvermogen tussenpaal | niet gespecificeerd |
| Set | nee |
| Maximale hoogte statief | 140 tot 150 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 60,0 x 5,0 x 5,0 cm |
- tussenpaal
- buismateriaal: staal
- kleur: zwart
- oppervlak: poedercoating
- minimale lengte: 590 mm
- maximale hoogte: 1455 mm
- transportlengte: 505 mm
- hoogte-aanpassing: klem met safety pin
- gewicht: 2.5 kg
- connector: M20
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 5 × 5 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
LD Systems CURV 500 TS DB tussenpaal voor LD CURV 500 TS
€ 59,00







