Beschrijving
Deze stapelbare trolley is gemaakt van 15 mm dik berken multiplex met een polyurethaan coating en dit maakt het bord zeer sterk. Hij is speciaal ontworpen voor het transporteren van de LD CURV 500 TS subwoofer van LD Systems.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type transportmiddel | wielplaat |
| Alleen voor specifiek merk/type | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 61,0 x 61,0 x 14,5 cm |
- trolley
- materiaal: berken multiplex
- materiaaldikte: 15 mm
- oppervlak: polyurethaan
- kleur: zwart
- aantal wielen: 4
- diameter wielen: 100 mm
- afmetingen: 430 x 600 mm
- gewicht: 3.38 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 7,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 61 × 61 × 41,5 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |










