Beschrijving
Op zoek naar een draadloze microfoon voor je LD Systems Anny 10-luidspreker, die je met de hand vast kan houden? De LD Systems Anny MD B8 is compatibel met de Anny R B8 ontvangstmodule en biedt uitstekend geluid. Met 10 mW aan zendvermogen heeft deze microfoon een draadloos bereik tot wel 80 meter ver. Synchronisatie met de Anny R-microfoonontvanger is met een druk op de knop gebeurd. Om de handheld van stroom te voorzien, kan je gebruikmaken van de twee meegeleverde AA-batterijen. De Anny MD kan dan tot 8 uur lang door blijven gaan. Een fijne LED-indicator geeft de status van de batterijen aan.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterij type | AA – penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Type analoge audio uitgang(en) | niet van toepassing |
| Kanaal | 584 – 608 MHz |
| Frequentieband | 584 – 608 MHz |
| Type frequentieband | 584 – 608 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 6,0 x 6,0 cm |
- zendfrequentiebereik: 584 – 608 MHz
- kanalen: 12
- microfoontype: dynamisch
- richtingskarakteristiek: cardioïde
- frequentierespons: 60 Hz – 20 kHz
- signaal-ruisverhouding: 104 dB
- nominaal HF-uitgangsvermogen: 10 mW
- bedieningen: aan/uit
- indicatoren: stroom/batterijstatus laag (LED)
- voeding: 2 x AA batterij
- gebruiksduur: >8 uur (met alkalinebatterijen)
- lengte: 250.4 mm
- diameter: 32.5 mm
- gewicht: 0.2 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 6 × 6 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
LD Systems Anny MD B5 draadloze handheld microfoon (584 – 608 MHz)
€ 124,00




















