Beschrijving
Speel je mandoline, banjo of ukelele en wil je ook wat minder gebruikelijke toonsoorten op simpele wijze verkennen? Dan levert het geroemde merk Kyser je deze handige en stijlvolle capo uit de Quick-Change serie. Net als bij de gitaarvarianten is dit zwarte capodaster met een gemakkelijke handbeweging snel en gedegen te plaatsen op een van deze drie snaarinstrumenten.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type snaarinstrument | banjo, mandoline, ukelele |
| Partial capo | nee |
| Soort capo | trigger capo (klem) |
| Kleur | zwart |
| Gewicht (incl. verpakking) | 51 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 17,0 x 11,0 x 2,0 cm |
- Kyser capo
- serie: Quick-Change
- werking door middel van een veer
- voor ukelele, mandoline, banjo
- materiaal: legering
- demper: rubber
- kleur: zwart
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,062 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 11 × 2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Kyser |
| Muziekinstrument Soort | Capo |
Kyser Quick-Change capo voor ukelele mandoline en banjo zwart
Speel je mandoline, banjo of ukelele en wil je ook wat minder gebruikelijke toonsoorten op simpele wijze verkennen? Dan levert het geroemde merk Kyser je deze handige en stijlvolle capo uit de Quick-Change serie. Net als bij de gitaarvarianten is dit zwarte capodaster met een gemakkelijke handbeweging snel en gedegen te plaatsen op een van deze drie snaarinstrumenten.

€ 22,00











