Beschrijving
Wanneer er ruimtegebrek is op kleine podia of zaaltjes, zoals bij kleine buurtpodia of een avondje spelen met de band in de kroeg, is het niet wenselijk om brede statieven neer te zetten met wijde poten en een lange microfoonarm. Mede daarom is dit microfoonstatief ontwikkeld, die in plaats van pootjes een stabiele ronde voet als basis heeft en de microfoonarm is weggelaten. Middels een rubberen pad dat in het statief verwerkt is worden trillingen gedempt en niet meegepakt door uw microfoon.
Dit alles gaat echter niet ten koste van het gewicht en de handelbaarheid. Uiteraard is het noodzakelijk om wat gewicht aan de basis toe te voegen om het geheel zo stabiel mogelijk te houden, maar het totaalgewicht bedraagt slechts 3.74 kilo. Hierdoor is het statief prima mee te nemen op pad.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type statief | recht statief |
| Hengel | nee |
| Type kolom | telescoop 2-delig |
| Type statief onderstel | baseplate |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Minimale hoogte statief | 80 tot 90 cm |
| Maximale hoogte statief | 150 tot 160 cm |
| Schroefdraadgrootte | 3/8 inch |
| Materiaal statief | staal |
| Gewicht microfoonstatief | 3 – 4 kg |
| Kleur | zwart |
| Set | nee |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Aantal statieven | 1 |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 92,0 x 35,5 x 6,0 cm |
- stevige microfoonstandaard
- zwarte uitvoering
- lichtgewicht variant
- voorzien van verzwaarde basis in plaats van 3 poten
- geen microfoonarm
- ideaal voor kleine ruimtes en kleine podia
- voorzien van rubberen laag om trillingen te dempen
- eenvoudig in hoogte verstelbaar
- voorzien van schroefdraad voor microfoonklem
- basisdiameter: 250 mm
- hoogteverstelling: 870 tot 1575 mm
- gewicht: 3.74 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 92 × 35,5 × 6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Konig & Meyer |
Konig & Meyer 26010 microfoonstandaard zonder arm licht zwart
Wanneer er ruimtegebrek is op kleine podia of zaaltjes, zoals bij kleine buurtpodia of een avondje spelen met de band in de kroeg, is het niet wenselijk om brede statieven neer te zetten met wijde poten en een lange microfoonarm. Mede daarom is dit microfoonstatief ontwikkeld, die in plaats van pootjes een stabiele ronde voet als basis heeft en de microfoonarm is weggelaten. Middels een rubberen pad dat in het statief verwerkt is worden trillingen gedempt en niet meegepakt door uw microfoon.
€ 41,00














