Beschrijving
De JRX218S is een compacte 18 inch passieve subwoofer uit de betaalbare JRX 200 serie van JBL. De sub is dan ook geoptimaliseerd om te gebruiken in combinatie met de JBL JRX212 en JRX215 speakers. Hij heeft een RMS vermogen van 350 Watt en heeft een frequentierespons van 35 tot 250 Hz. Oftewel: een diepe bas die u behalve hoort ook voelt. De subwoofer heeft een robuuste behuizing en stevige metalen handvatten.
De compacte JRX218S subwoofer geeft ondanks zijn kleine formaat en lichte gewicht een mooie, volle, diepe en warme bas. Dit is te danken aan de M118-4 driver met een stalen frame, een diameter van 18 inch en een voicecolil van 3 inch. Aangeraden wordt om de woofer te koppelen aan een versterker tussen de 350 en 700 Watt bij 4 Ohm.
De behuizing van de woofer is gemaakt van MDF-platen met en dikte van 19 millimeter. De platen zijn zo verlijmd en geschroefd dat de behuizing goed tegen een stootje kan. Daarnaast wordt ook ongewenste resonantie gereduceerd tot een minimum, wat resulteert in strakke lage tonen.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 350 – 499 Watt |
| Piekbelasting in Watt | 1250 – 1499 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Minimum frequentie | 30 – 34 Hz |
| Maximum frequentie subwoofer | 300 Hz |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Diameter mid driver/woofer | 18 inch |
| Gevoeligheid | 96 dB |
| 6.3 mm TRS-aansluiting | ja |
| Vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
| Draadklem ingangen | nee |
| Gewicht per luidspreker | 32 kg |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting, 6.3 mm jack |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 32,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 65,0 x 59,0 x 55,0 cm |
Productspecificaties
- passieve subwoofer
- LF-driver: JBL M118-4 (18 inch)
- ingang: Neutrik Speakon NL-4 (2x parallel)
- vermogen continue: 350 W
- peak vermogen: 1400 W
- frequentiebereik 4π (-10 dB): 35 Hz – 250 Hz
- frequentiebereik 2π (-10 dB): 34 Hz – 250 Hz
- frequentiebereik 4π (± 3 dB): 54 Hz – 250 Hz
- frequentiebereik 2π (± 3 dB): 53 Hz – 250 Hz
- gevoeligheid: 98 dB SPL (1W/1m)
- nominale impedantie: 4 ohm
- aanbevolen versterker vermogen: 350 W tot 700 W in 4 ohm
- maximale SPL: 133 dB @ 1 m
- afmeting: 605 x 508 x 551 mm
- gewicht: 32.2 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 32,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 50 × 55 cm |
| Actief of Passief | Passief |
| Audio Merk | JBL |
| Kleur | Zwart |
JBL Professional JRX218S 18 inch passieve subwoofer
De JRX218S is een compacte 18 inch passieve subwoofer uit de betaalbare JRX 200 serie van JBL. De sub is dan ook geoptimaliseerd om te gebruiken in combinatie met de JBL JRX212 en JRX215 speakers. Hij heeft een RMS vermogen van 350 Watt en heeft een frequentierespons van 35 tot 250 Hz. Oftewel: een diepe bas die u behalve hoort ook voelt. De subwoofer heeft een robuuste behuizing en stevige metalen handvatten.
€ 479,00







