Beschrijving
- 15-inch actieve subwoofer met DSP
- DSP aangepast aan BLAST actieve luidsprekers
- Klasse D-versterking
- Combi XLR-JACK-ingang
- Link-uitgang voor extra luidspreker
- Onafhankelijke volumeregeling
| Algemeen : Afmetingen (cm) | 60 x 46 x 56.5 |
|---|---|
| Algemeen : Gewicht (kg) | 37 |
| Algemeen : Stroomvoorziening | AC 230V, 50Hz |
| Algemeen : Energie label | Nee |
| Algemeen : Kleur | zwart |
| Algemeen : IP rating | indoor |
| Audio : maximale spl (dB) | 127 |
| Audio : frequentie bereik | 35 Hz – 115 Hz |
| Audio : Gevoeligheid (dB 1W/1m) | 96 |
| Audio : Wrms 8Ω stereo, per kanaal | 600 |
| Audio : functies | DSP |
| Aansluiting : ingang | 3 pin XLR, jack, IEC |
| Aansluiting : uitgang | 3 pin XLR |
| Merk | JB SYSTEMS |
| EANCode | 5420025686471 |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 37 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 46 × 56,5 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | JB Systems |
| Kleur | Zwart |
| Bluetooth | Nee |
JB SYSTEMS BLAST-SUB115A Multiplex 15″ actieve subwoofer met 600W RMS en ingebouwde DSP
- 15-inch actieve subwoofer met DSP
- DSP aangepast aan BLAST actieve luidsprekers
- Klasse D-versterking
- Combi XLR-JACK-ingang
- Link-uitgang voor extra luidspreker
- Onafhankelijke volumeregeling
€ 489,00






