Beschrijving
- Actieve luidspreker van hoge kwaliteit voor statiefmontage of monitorgebruik.
- Gemaakt van multiplex met polyurethaan verf.
- 250Wrms versterker met 10″ woofer en 1,35″ titanium driver.
- Kristalheldere geluidsweergave.
- Dynamische sub EQ voor verrassend diepe bas.
- Geïntegreerde DSP-processor met verschillende presets:
- Stand-alone (front of house) luidspreker
- DJ
- Spraak
- Podium Monitor
- High-Pass voor gebruik met subwoofers
- 2 mengbare audio-ingangen:
- Ingang A met niveauregeling:
- Gebalanceerde jack/XLR (+RCA) Lijningang
- Bluetooth-ontvanger ingang
- Ingang B met niveauregeling:
- Gebalanceerde jack/XLR (+RCA) Lijningang
- Gebalanceerde jack/XLR-microfooningang
- Ingang A met niveauregeling:
- Linkuitgang: bevat het gemengde signaal van de ingangen A+B.
- Optionele transporthoes verkrijgbaar.
| Algemeen : Afmetingen (cm) | 31.8 x 30.5 x 51 |
|---|---|
| Algemeen : Gewicht (kg) | 12.9 |
| Algemeen : Stroomvoorziening | AC 230V, 50Hz |
| Algemeen : Energie label | Nee |
| Algemeen : Kleur | zwart |
| Algemeen : Bevestiging | M8 |
| Algemeen : IP rating | indoor |
| Audio : maximale spl (dB) | 122 |
| Audio : frequentie bereik | 55 Hz – 19000 Hz |
| Audio : Gevoeligheid (dB 1W/1m) | 95 |
| Audio : Wrms 4Ω stereo, per kanaal | 250 |
| Audio : functies | DSP |
| Aansluiting : ingang | 3 pin XLR, rca, jack, bluetooth, IEC |
| Aansluiting : uitgang | 3 pin XLR |
| Merk | JB SYSTEMS |
| EANCode | 5420025686389 |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 12,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 30 × 51 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | JB Systems |
| Kleur | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
JB SYSTEMS BLAST-10A Multiplex 10″ 250W RMS actieve luidsprekerkast met DSP
JB SYSTEMS BLAST-10A Multiplex 10″ 250W RMS actieve luidsprekerkast met DSP
€ 329,00






