Beschrijving
Enige tijd geleden presenteerde IK Multimedia de iRig gitaarinterface, het bleek een succesverhaal. Een opvolger kon dan ook niet uitblijven: de IK Multimedia iRig 2 gitaarinterface voor iOS en macOS is een feit. Met dit product kunt u de output van bijvoorbeeld uw solid body gitaar naar een iOS-, OS X- of Android-device sturen; telefoons en tablets dus. Ook is er nu een 6.3 mm output waarmee u het signaal naar een versterker kunt sturen.
Het interessante van de iRig was en is nog steeds dat u een flink aantal virtuele effectpedaaltjes kunt toepassen op het binnenkomende signaal. Dat scheelt toch weer sjouwwerk, want zo’n telefoon is toch een stuk handzamer. De iRig 2 heeft een schakelaar waarmee u kiest uit een clean signaal en een bewerkt iRig2-signaal. Hierdoor gebruikt u de iRig2 bijvoorbeeld als recorder of tuner terwijl u het kale signaal doorlust naar uw eigen apparatuur. Sluit een hoofdtelefoon aan op de iRig 2 en u kunt in alle rust jammen met uw gitaar, handig voor het inspelen voorafgaand aan een optreden!
De interface is goed en praktisch, maar écht leuk wordt het pas met de app AmpliTube (iOS, Android, Mac). Met de gratis versies (AmpliTube FREE) van deze apps kiest u uit diverse virtuele effectpedaaltjes, zoals een delay, distortion en compressor. Alhoewel voor de meeste gebruikers AmpliTube de ideale software is kunt u ook andere opname- en bewerkingssoftware gebruiken met de iRig 2. Mocht uw virtuele rig willen uitbreiden met nieuwe commerciële software-uitbreidingen, dan kan dit eenvoudig ‘in-app’. De enige verleiding die u moet weerstaan is om niet met uw voet de virtuele pedaaltjes te bedienen. Maar anders dan dat is iRig 2 een product dat gitaristen met mobiele devices niet mogen missen.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Computer aansluiting | niet van toepassing |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, iOS |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | ja, direct monitoring |
| Maximale sample rate | 44.1 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | geen |
| Meegeleverde software | geen |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Type analoge audio ingang(en) | Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack), Hi-Z instrument uitgang (6.3 mm TS jack) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 14,0 x 14,0 x 5,0 cm |
- IK Multimedia iRig 2
- gitaarinterface
- degelijke bouwkwaliteit
- geschikt voor iOS (iPhone, iPad, iPod touch) en macOS
- input: 6.3 mm voor gitaar, bas en andere instrumenten
- output: 6.3 mm voor versterker
- output: 3.5 mm voor mobiel device (TRRS)
- hoofdtelefoonaansluiting: 3.5 mm
- lichtgewicht en compact
- switch voor clean of bewerkt signaal
- instelbare gain
- klittenbandstrip voor microfoonstandaard
- inclusief AmpliTube FREE, een suite van IK Multimedia-apps
- impedantie input: 380 kOhm
- frequentierespons: 20 Hz – 20 kHz (+/- 0.2 dB)
- afmetingen: 72 x 39 x 21 mm (2.83 x 1.54 x 0.85 inch)
- gewicht: 43 gr
- kleur: zwart
in de doos:
- iRig 2 interface
- benodigdheden voor klittenband
compatibiliteit:
iOS
- iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (5th, 4th and 3rd generation), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th generation, iPad mini, iPad 3rd generation, iPad 2, iPad
- iOS 4.3 of later
Mac
- De meeste Macs vanaf 2008 die “External Microphone / iPhone headset” ondersteunen.
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,200 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 14 × 14 × 5 cm |
| Audio Merk | IK Multimedia |
| Kleur | Zwart |
IK Multimedia iRig 2 gitaarinterface voor iOS en macOS
Enige tijd geleden presenteerde IK Multimedia de iRig gitaarinterface, het bleek een succesverhaal. Een opvolger kon dan ook niet uitblijven: de IK Multimedia iRig 2 gitaarinterface voor iOS en macOS is een feit. Met dit product kunt u de output van bijvoorbeeld uw solid body gitaar naar een iOS-, OS X- of Android-device sturen; telefoons en tablets dus. Ook is er nu een 6.3 mm output waarmee u het signaal naar een versterker kunt sturen.

€ 49,00

















