Beschrijving
Als DJ-producer bent u vaak onderweg en heeft u eigenlijk altijd wel uw laptop bij om in een loos momentje aan uw muziek te werken, maar vaak loopt u er dan toch tegenaan dat u niet goed verder kunt omdat u geen fatsoenlijke referentie bij de hand heeft. Dat is nu verleden tijd met de iLoud referentie monitor set. Dit is namelijk één van de kleinste actieve volwaardige referentie monitor sets ter wereld die gemakkelijk in uw tas of rugzak passen. Zo kunt u altijd en overal goed afmixen.
Zijn twee Bi-amped monitoren leveren 50 Watt aan RMS vermogen om samen met de 3 inch woofer en de 0.75 inch tweeter een uiterst linear geluid neer te zetten. Zo kunt u dus echt horen hoe uw mix klinkt. Natuurlijk is elke ruimte anders en om dan toch het lineare geluid te behouden heeft IK Mulitmedia meerdere akoestische presets achterop de iLoud ingesteld. Zo kunt u gemakkelijk compenseren voor de ruimte waar u op dat moment zit.
U wilt natuurlijk niet dat u bergen aan kabels en interfaces mee moet nemen. Het gaat juist om het gemak. Daarin is IK Multimedia slim geweest. Ze hebben namelijk de iLoud uitgerust met een Bluetooth streaming-module. Zo kunt u uw laptop, Macbook of zelfs uw tablet gemakkelijk draadloos aansluiten en zo heerlijk verder produceren aan uw nieuwe muziek.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 0.75 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 3 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 – 99 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 3.5 mm mini jack input, Bluetooth |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,5 x 23,5 x 18,0 cm |
- referentiemonitor set met Bluetooth
- kenmerken
- 2-weg systeem
- verschillende akoestische presets
- verschillende manieren om te plaatsen
- 56-bit interne DSP
- Bluetooth-module voor audio streaming
- Bluetooth versie: 4.0
- compact formaat
- aan/uit knop op de achterkant
- audio
- 0.75 inch tweeter, 7 Watt
- 3 inch woofer, 18 Watt
- RMS vermogen totaal: 50 Watt
- Piek vermogen totaal: 70 Watt
- versterker type: Klasse D, Bi-amped
- frequentie bereik: 45 – 20.000 Hz
- max SPL @ 1m: 104 dB
- inputs
- RCA L/R
- 3.5 mm TRS mini-jack
- stroomvoorziening: AC 100-240V 50/60 Hz
- opgenomen vermogen: 60 Watt
- behuizing
- afmetingen: 180 x 135 x 90 mm (per monitor)
- gewicht
- actieve unit: 980 gram
- passieve unit: 800 gram
- kleur: zwart
- materiaal: kunststof
- onderzijde 3/8-inch schroefdraad
- meegeleverde accessoires
- AC-voedingsadapter
- 4-polige speakerkabel van 1.5 m om de twee monitoren met elkaar te verbinden
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30,5 × 23 × 18 cm |
| Audio Merk | IK Multimedia |
| Kleur | Zwart |
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
Als DJ-producer bent u vaak onderweg en heeft u eigenlijk altijd wel uw laptop bij om in een loos momentje aan uw muziek te werken, maar vaak loopt u er dan toch tegenaan dat u niet goed verder kunt omdat u geen fatsoenlijke referentie bij de hand heeft. Dat is nu verleden tijd met de iLoud referentie monitor set. Dit is namelijk één van de kleinste actieve volwaardige referentie monitor sets ter wereld die gemakkelijk in uw tas of rugzak passen. Zo kunt u altijd en overal goed afmixen.
€ 369,00


















