Beschrijving
De Cube Mi 5 van iCON is een vijf in en vijf uit USB MIDI interface. Hij heeft een strakke MIDI timing en wordt gevoed door de USB poort van uw PC of Mac, dus u heeft geen externe voeding nodig. Iedere MIDI poort heeft een LED indicator. De Cube Mi5 is een ideale MIDI interface voor studio’s en live gebruik.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal MIDI ingangen | 5 |
| Aantal MIDI uitgangen | 5 |
| Data-aansluiting | USB |
| Type interface | stand alone |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,5 x 24,5 x 10,0 cm |
- 5 in 5 out MIDI interface
- USB 2.0 connectie
- MIDI in en out LED per kanaal
- perfecte MIDI timing
- voeding via USB
- Windows XP, Vista en 7 (32 en 64bit)
- Mac OSX 10.5 of hoger
Levertijd 3 a 4 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 24,5 × 10 cm |
| Audio Merk | iCon |
| Kleur | Grijs |
iCON CubeMi 5 USB MIDI interface
De Cube Mi 5 van iCON is een vijf in en vijf uit USB MIDI interface. Hij heeft een strakke MIDI timing en wordt gevoed door de USB poort van uw PC of Mac, dus u heeft geen externe voeding nodig. Iedere MIDI poort heeft een LED indicator. De Cube Mi5 is een ideale MIDI interface voor studio’s en live gebruik.
€ 119,00



