Beschrijving
De AP-30 Pulze van Hotone is digitale bluetooth digitale modelingversterker met een stylish minimalistische uitstraling voor zowel elektrische als elektrisch-akoestische gitaren. In plaats van dat je alles met allerlei knoppen en regelaars in moet stellen, kun je alles met je vingertop simpel inregelen via het 4 inch dynamic display touch screen. Om heeft deze gitaarversterker een Bluetooth 5.0 module aan boord. Hierrmee kun je niet alleen je favoriete muziek afspelen, maar hiermee kun je draadloos verbinding maken met de bijbehorende mobiele app om de verschillende parameters en je volledige effectketen naar je muzikale behoeften aan te passen. De speciale Space+ stereo enhancing technologie zorgt hierbij voor wijdse sounds met genoeg diepte, rijkheid en een realistische respons tijdens het spelen.
Niet alleen dit gebruiksgemak maar ook de grote weelde aan klanken in deze Hotone modelingversterker zorgen ervoor dat je altijd lekker geïnspireerd gitaar kunt spelen. Zo heb je tal van klanksimulaties om uit te kiezen, waardoor 46 versterkers, 48 speakercabinetten en meer dan 60 legendarische effecten. Van dit laatste kun je er zelfs 7 stuks tegelijkertijd gebruiken. Voor de meest realistische gitaargeluiden door de 2 stuks 3.5 inch custom full range speakers terug te horen, kun je 20 user IR’s inladen en krijg je er standaard gelijk 5 klassieke impulse responses van Celestion Digital bij. Voor ritmische ondersteuning kun je bouwen op een drummachine en metronoom met 100 ritmische patronen. Om de AP-30 Pulze te gebruiken als audio-interface of om de firmware up te daten, maak je gewoon gebruik van de USB 2.0 Type-C aansluiting.
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon, USB |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Amp-modeling | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 0 – 4.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | ja |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal), tremolo (digitaal), chorus, phaser, delay, compressor, DSP / diversen |
| Kleur | zwart |
| Luidsprekerdiameter | 3 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 21 – 30 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 50,0 x 26,5 x 22,0 cm |
- HoTone digitale modelingversterker
- model: AP-30
- serie: Pulze
- kleur: zwart
- type versterker: klasse D transistor
- aantal effect-modules: 7
- aantal effecten: 177 (incl. global EQ)
- aantal presets: max. 200 klanken
- drummachine: 100 ritmepatronen (incl. metronoom)
- bluetooth 5.0 dual mode (BLE & audio), bluetooth MIDI-support
- beeldscherm: 4 inch 800 x 480 color dynamic display touch screen
- vermogen: 30 Watt RMS (15W + 15W)
- USB-audio: 2-in/2-out USB audio-interface met loopback- en reamp-support
- IR-processing: 24 bit/44.1 kHz mono WAV support, 1024 point , tot 20 user IR’s
- luidsprekers: 2x 3.5 inch custom full range speaker
- regelaar: volume
- aansluitingen:
- 6.35 mm mono-jack input
- 3.5 mm stereo jack aux in
- 3.5 mm stereo jack headphone
- USB 2.0 Type-C
- voeding: 18V DC (meegeleverd), 2 A
- frequentiebereik: 20 Hz – 20 kHz
- digitale audio signaalprocessing: 24 bit, 44.1 kHz sample rate
- afmetingen 455 x 171 x 161 mm
- gewicht 3.8 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 5,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 26,5 × 22 cm |
| Audio Merk | HoTone |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
| Bluetooth | Ja |
Hotone AP-30 Pulze Eclipse bluetooth digitale modelingversterker met touch screen
De AP-30 Pulze van Hotone is digitale bluetooth digitale modelingversterker met een stylish minimalistische uitstraling voor zowel elektrische als elektrisch-akoestische gitaren. In plaats van dat je alles met allerlei knoppen en regelaars in moet stellen, kun je alles met je vingertop simpel inregelen via het 4 inch dynamic display touch screen. Om heeft deze gitaarversterker een Bluetooth 5.0 module aan boord. Hierrmee kun je niet alleen je favoriete muziek afspelen, maar hiermee kun je draadloos verbinding maken met de bijbehorende mobiele app om de verschillende parameters en je volledige effectketen naar je muzikale behoeften aan te passen. De speciale Space+ stereo enhancing technologie zorgt hierbij voor wijdse sounds met genoeg diepte, rijkheid en een realistische respons tijdens het spelen.
€ 399,00





















