Beschrijving
De SONAR serie van HK Audio bestaat uit een reeks echte alleskunners, en de HK Audio SONAR 110 Xi actieve fullrange luidspreker is daar de kleinste telg van. Deze 10 inch variant kan niet alleen gebruikt worden als full range optie, maar ook als monitor of satelliet in combinatie met een subwoofer. Dit kleine beestje heeft een piekvermogen van 800 Watt, en levert met een SPL van maar liefst 126 dB een flinke bak aan geluid met de kwaliteit die je van HK Audio gewend bent. Naast een gebruikelijke combi XLR-jack input, beschikt deze speaker ook over Bluetooth 5.0 functionaliteit voor het streamen van audio en kun je ook nog eens kiezen voor verschillende ‘sound modes’. Denk hierbij aan een live, dj of juist monitor modus.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 350 – 499 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | koptelefoon ingang (3,5 mm TRRS jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 12 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 13,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 60,5 x 40,0 x 39,5 cm |
- HK Audio SONAR 110 Xi
- actieve fullrange luidspreker
- max SPL @ 10% THD: 123 dB halve ruimte
- max SPL berekend: 126 dB halve ruimte
- frequentiebereik: 59 Hz – 20 kHz (-10 dB)
- piekvermogen: 800 W.
- actieve beveiligingscircuits: RMS en piekbegrenzer
- laag/middriver: 1 x 10 inch, 2 inch spreekspoel
- hoogdriver: 1 inch, 1 inch spreekspoel
- hoornkarakteristieken 90 graden x 60 graden
- actieve crossover-frequentie: 1,9 kHz
- display: kleurendisplay
- audio-ingangen: 2x XLR / jack combo gebalanceerd, 1x AUX in mini-jack 3.5 mm
- audio-uitgangen 1x XLR-mix gebalanceerd
- gevoeligheidsschakelaar: mic / line
- geluidsmodi: live, DJ, monitor
- instelmodos: externe sub
- verbinding: Bluetooth 5.0 TWS (streamen + remote)
- vertraging: 0-10 meter
- opstelhoek: 35 graden
- polemount: 0 graden
- tilt unit: 7.5 graden
- rigging punten: 3x M10
- handgrepen: singlegrip
- behuizing: gegoten kunststof
- kleur: zwart
- rooster: metaal met zwart akoestisch schuim
- afmetingen: 31 x 53,5 x 30 cm
- gewicht: 11,5 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 11,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 53 × 30 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | HK Audio |
| Kleur | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
HK Audio SONAR 110 Xi actieve fullrange luidspreker
De SONAR serie van HK Audio bestaat uit een reeks echte alleskunners, en de HK Audio SONAR 110 Xi actieve fullrange luidspreker is daar de kleinste telg van. Deze 10 inch variant kan niet alleen gebruikt worden als full range optie, maar ook als monitor of satelliet in combinatie met een subwoofer. Dit kleine beestje heeft een piekvermogen van 800 Watt, en levert met een SPL van maar liefst 126 dB een flinke bak aan geluid met de kwaliteit die je van HK Audio gewend bent. Naast een gebruikelijke combi XLR-jack input, beschikt deze speaker ook over Bluetooth 5.0 functionaliteit voor het streamen van audio en kun je ook nog eens kiezen voor verschillende ‘sound modes’. Denk hierbij aan een live, dj of juist monitor modus.
€ 392,00














