Beschrijving
Fender Professional Tweed: deze kabel heeft zijn naam niet gestolen! In een retro tweed ontwerp is deze kabel namelijk speciaal bedoeld voor zowel live op het podium als voor in de studio. De relatief dikke kern van 99.95% zuurstofvrij koper en de vernikkelde connectoren beloven een goede geluidskwaliteit en de PVC mantel en spiraalvormige afscherming houden de kabel knoopvrij. Deze rode variant is 4.5 meter lang en heeft twee rechte connectoren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 4.50 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht – recht |
| Kleur | rood |
| (deels) gekruld | nee |
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 406 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 19,0 x 3,5 cm |
- Fender Professional Tweed instrumentkabel
- lengte: 4.5 meter (15 ft)
- kleur: rood tweed
- connectoren: 2x 6.3 mm jack, recht
- vernikkelde connectoren
- diameter (inclusief mantel): 8 mm
- AWG: 22
- kern: 99.95% zuurstofvrij koper
- OFC 95% koperen afdekplaat voor minder interferentie
- PVC mantel
- krimpkous over connectoren
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Afmetingen | 450 cm |
|---|---|
| Merk | Fender |
Fender Professional Tweed instrumentkabel 4.5 meter rood
Fender Professional Tweed: deze kabel heeft zijn naam niet gestolen! In een retro tweed ontwerp is deze kabel namelijk speciaal bedoeld voor zowel live op het podium als voor in de studio. De relatief dikke kern van 99.95% zuurstofvrij koper en de vernikkelde connectoren beloven een goede geluidskwaliteit en de PVC mantel en spiraalvormige afscherming houden de kabel knoopvrij. Deze rode variant is 4.5 meter lang en heeft twee rechte connectoren.

€ 16,85






