Beschrijving
Deze gekrulde kabel van Fender is speciaal bedoeld voor professioneel gebruik, zoals alle kabels uit de Professional Series uiteraard. Deze kabels zijn voorzien van een relatief dikke kern van 99.95% zuurstofvrij koper voor minder interferentie alsook vernikkelde connectoren. De kabel heeft een lengte van negen meter en is uitgerust met twee 6.3 mm jacks, waarvan één haaks en één recht. Tenslotte is dit de witte tweed uitvoering.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 9.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks – recht |
| Kleur | tweed, wit |
| (deels) gekruld | ja |
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 800 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 25,0 x 20,0 x 4,5 cm |
- Fender patchkabel
- serie: Professional Series
- gekruld (coiled)
- connectoren: 2x 6.3 mm jack, 1x recht, 1x haaks
- vernikkelde connectoren
- lengte: 9 m (30 ft)
- diameter (inclusief mantel): 8 mm
- AWG: 22
- kern: 99.95% zuurstofvrij koper
- OFC 95% koperen afdekplaat voor minder interferentie
- PVC mantel
- krimpkous over connectoren
- kleur: wit tweed
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Afmetingen | 900 cm |
|---|---|
| Merk | Fender |
Fender Professional Cables coil cable 9 m wit tweed recht en haaks
Deze gekrulde kabel van Fender is speciaal bedoeld voor professioneel gebruik, zoals alle kabels uit de Professional Series uiteraard. Deze kabels zijn voorzien van een relatief dikke kern van 99.95% zuurstofvrij koper voor minder interferentie alsook vernikkelde connectoren. De kabel heeft een lengte van negen meter en is uitgerust met twee 6.3 mm jacks, waarvan één haaks en één recht. Tenslotte is dit de witte tweed uitvoering.

€ 35,00







