Beschrijving
Met de Ombré Cable serie maakt Fender het plaatje van de Fender Player Plus serie compleet. De kleuren van deze kabels sluiten immers perfect aan bij die van de Player Plus reeks. Maar niet alleen aan de looks is gedacht, bij Fender krijg je ook steeds prima kwaliteit en functionaliteit. Zo is deze instrumentkabel voorzien van een conductor van zuurstofvrij koper met een spiraalvormige afscherming die hinderlijke noise voorkomt. Aan de uiteinden vind je twee rechte 6.35 millimeter jackpluggen en de kabelmantel is gemaakt van stevig PVC, dat niet gevoelig is voor draaien of knikken. Tot slot is zijn er diverse kleuren beschikbaar; deze blauwe variant heeft de naam Belair Blue meegekregen en is drie meter lang.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht – recht |
| Kleur | blauw |
| (deels) gekruld | nee |
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 272 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 21,5 x 2,5 cm |
- jack kabel
- Ombré Cable Series
- materiaal: PVC
- lengte: 3 meter
- kleur: Belair Blue
- conductor: 99.95% oxygen-free copper (OFC)
- connectoren: 2x 6.35mm jack recht
- awg: 22
- spiraalvormige afscherming
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,272 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 21,5 × 2,5 cm |
| Merk | Fender |
Fender Ombré Cable instrumentkabel 3 meter Belair Blue
Met de Ombré Cable serie maakt Fender het plaatje van de Fender Player Plus serie compleet. De kleuren van deze kabels sluiten immers perfect aan bij die van de Player Plus reeks. Maar niet alleen aan de looks is gedacht, bij Fender krijg je ook steeds prima kwaliteit en functionaliteit. Zo is deze instrumentkabel voorzien van een conductor van zuurstofvrij koper met een spiraalvormige afscherming die hinderlijke noise voorkomt. Aan de uiteinden vind je twee rechte 6.35 millimeter jackpluggen en de kabelmantel is gemaakt van stevig PVC, dat niet gevoelig is voor draaien of knikken. Tot slot is zijn er diverse kleuren beschikbaar; deze blauwe variant heeft de naam Belair Blue meegekregen en is drie meter lang.
€ 22,05






