Beschrijving
De oefenruimte is een gekoesterde plaats voor wie in een band zit. En natuurlijk wilt u zo nu en dan ook goed tekeer kunnen gaan on stage. Maar niemand houdt van de piep in de oren, na een avond met overdadige volumes. Gebruik daarom zoveel mogelijk gehoorbescherming. Deze Fender Musician Ear Plugs zijn speciaal voor de toegewijde muzikant ontwikkeld en hebben een dempend vermogen van 27 dB. Zo worden de gevaarlijke randjes van het volume weggenomen en kunt u zich richten op de muziek. Deze zwarte doppen zijn herbruikbaar en te wassen.
| Aantal oordoppen | 2 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gehoorbescherming voor | muzikanten, feesten, klussen / motorrijders |
| Geluidsreductie | 20 – <30 dB |
| Kleur | zwart |
| Type gehoorbescherming | herbruikbare oordoppen |
| Verwisselbare filters | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 13,0 x 10,0 cm |
- Fender Musician Ear Plugs
- gehoorbescherming doppen
- ontworpen voor muzikanten
- voor oefenruimte en op het podium
- gemaakt in de Verenigde Staten
- dempingswaarde: 27 dB
- wasbaar en herbruikbaar
- comfortabel
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 13 × 10 cm |
| Audio Merk | Fender |
| Kleur | Zwart |
Fender Musician Ear Plugs
De oefenruimte is een gekoesterde plaats voor wie in een band zit. En natuurlijk wilt u zo nu en dan ook goed tekeer kunnen gaan on stage. Maar niemand houdt van de piep in de oren, na een avond met overdadige volumes. Gebruik daarom zoveel mogelijk gehoorbescherming. Deze Fender Musician Ear Plugs zijn speciaal voor de toegewijde muzikant ontwikkeld en hebben een dempend vermogen van 27 dB. Zo worden de gevaarlijke randjes van het volume weggenomen en kunt u zich richten op de muziek. Deze zwarte doppen zijn herbruikbaar en te wassen.
€ 9,95







