Beschrijving
Wil je een zeer compacte versterker om bijvoorbeeld thuis mee te spelen, maar wel met een vintage Fender look? Dan is er nu de Mini ’65 Twin Amp. Een 1 Watt miniatuur-versterker met het uiterlijk van een volwaardig Twin gitaarcombo. Met de clip aan de achterkant kun je hem gemakkelijk aan je riem hangen en door het kantelbare standaardje kun je hem schuin omhoog neerzetten. Je kunt kiezen om deze Mini Fender Twin te voeden met een 9 Volt blokbatterij (meegeleverd) of een 9 Volt DC adapter (niet meegeleverd). Wil je soms tot in de late uurtjes ongestoord door kunnen rocken en twangen? Dan kun je altijd nog een stap verder gaan en je hoofdtelefoon aansluiten. Dit is de ‘blonde’ uitvoering.
| Aansluitingen | Geen |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 0 – 4.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Kleur | beige |
| Luidsprekerdiameter | 3 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 0 – 5 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 685 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 19,5 x 14,5 x 8,5 cm |
- Fender miniatuur-gitaarversterker
- type: Mini ’65 Twin Amp
- vermogen: 1 Watt
- luidsprekers: 2 x 3 inch
- kleur: ‘blonde’ met bruin speakerdoek
- regelingen: volume, tone, gain
- schakelaar: power
- ingang: 6.3 mm mono-jack input
- uitgang: 6.3 mm stereo-jack headphone out
- met kantelbare standaard en riem clip
- voeding: 9V-batterij (meegeleverd of optionele 9V DC adapter (niet meegeleverd, vanaf 200 mA)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,685 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 14,5 × 8,5 cm |
| Audio Merk | Fender |
| Kleur | Bruin |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Fender Mini ’65 Twin Amp Blonde miniatuur versterker
Wil je een zeer compacte versterker om bijvoorbeeld thuis mee te spelen, maar wel met een vintage Fender look? Dan is er nu de Mini ’65 Twin Amp. Een 1 Watt miniatuur-versterker met het uiterlijk van een volwaardig Twin gitaarcombo. Met de clip aan de achterkant kun je hem gemakkelijk aan je riem hangen en door het kantelbare standaardje kun je hem schuin omhoog neerzetten. Je kunt kiezen om deze Mini Fender Twin te voeden met een 9 Volt blokbatterij (meegeleverd) of een 9 Volt DC adapter (niet meegeleverd). Wil je soms tot in de late uurtjes ongestoord door kunnen rocken en twangen? Dan kun je altijd nog een stap verder gaan en je hoofdtelefoon aansluiten. Dit is de ‘blonde’ uitvoering.
€ 60,00

















