Beschrijving
Met de Fender Mini ’57 Twin-Amp haalt u een piepklein beetje van die jaren ’50 Fender-vibe in huis. Deze mini-gitaarversterker meet circa 20 centimeter, maar weet toch een heel prettige sound te produceren met zijn 2 x 2 inch luidsprekertjes! Een erg leuk en handig oefeninstrument, voor in de huiskamer of op reis. De Twin-Amp werkt op een 9 Volt-batterij of optionele stroomadapter.
De Fender Mini ’57 Twin-Amp doet in meerdere opzichten sterk denken aan een echte vintage gitaar-amp. Zo is deze 1 Watt-versterker met tweed bekleed en is hij uitgerust met een heus leren handvatje. Verder brengt de versterker niet alleen aangename cleane klanken voort, maar ook overdrive-sounds. Tot slot beschikt hij over een praktische 6,3 mm-hoofdtelefoonuitgang.
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 0 – 4.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Kleur | beige, tweed |
| Luidsprekerdiameter | 2 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 0 – 5 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 685 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 20,0 x 7,0 cm |
- miniatuur-gitaarversterker
- vermogen: 1 W
- luidsprekers: 2 x 2″
- tweed-bekleed
- leren handvat
- regelingen: volume, tone, gain
- ingebouwde distortion
- aan/uitschakelaar met LED-indicator
- hoofdtelefoon-uitgang (6,3 mm stereo-jack)
- voeding: 9V-batterij (niet meegeleverd) of optionele adapter
- afmetingen: 71 x 229 x 203 mm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,525 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15,5 × 14,5 × 7 cm |
| Audio Merk | Fender |
| Kleur | Bruin |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Fender Mini 57 Twin-Amp miniatuur versterker
Met de Fender Mini ’57 Twin-Amp haalt u een piepklein beetje van die jaren ’50 Fender-vibe in huis. Deze mini-gitaarversterker meet circa 20 centimeter, maar weet toch een heel prettige sound te produceren met zijn 2 x 2 inch luidsprekertjes! Een erg leuk en handig oefeninstrument, voor in de huiskamer of op reis. De Twin-Amp werkt op een 9 Volt-batterij of optionele stroomadapter.
€ 73,00





















