Beschrijving
Misschien hebt u wel eens een gitaarversterker opgeblazen. Maar hebt u ooit een versterker gekrompen? Fender wel, met deze ongelofelijk kleine versie van de Hot Rod Deluxe. De Fender MD20 Mini Deluxe Amplifier is slechts zo’n 15 centimer breed, maar bezit toch een heel aangename klank! U voedt deze reis-amp met een 9V-batterij of optionele adapter.
Fender heeft zijn best gedaan om de Mini Deluxe te voorzien van authentiek-ogende details. Denk aan het ‘dogbone’-handvat, de ‘chicken head’-knoppen en het chromen plaatje aan de bovenzijde. Hierop ziet u een volume-, tone- en drive-regeling, om een cleane sound of overdrive-geluid in te stellen. Overigens is de MD-20 uitgerust met een handige hoofdtelefoon-uitgang.
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 0 – 4.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Kleur | zwart |
| Luidsprekerdiameter | 2 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 0 – 5 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 525.5 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 15,5 x 14,5 x 7,0 cm |
- miniatuur-gitaarversterker
- kleur: zwart
- vermogen: 1,5 W
- luidspreker: 2″, 8 ohm
- met handvat
- hoofdtelefoon-uitgang (6,3 mm stereo-jack)
- regelingen: volume, tone, drive
- aan/uit-schakelaar met LED-indicator
- ingang: 6,3 mm mono-jack
- voeding: 9V-batterij (niet meegeleverd) of optionele adapter (9V DC, 200 mA)
- afmetingen: 150 x 115 x 70 mm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,525 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15,5 × 14,5 × 7 cm |
| Audio Merk | Fender |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Fender MD20 Mini Deluxe Amplifier miniatuur versterker
Misschien hebt u wel eens een gitaarversterker opgeblazen. Maar hebt u ooit een versterker gekrompen? Fender wel, met deze ongelofelijk kleine versie van de Hot Rod Deluxe. De Fender MD20 Mini Deluxe Amplifier is slechts zo’n 15 centimer breed, maar bezit toch een heel aangename klank! U voedt deze reis-amp met een 9V-batterij of optionele adapter.

€ 73,00






















