Beschrijving
De Zx1i-100TW van Electro-Voice is een installatiespeaker met 70/100 volt transformator. Die transformator zorgt ervoor dat je, mits je een geschikte versterker hebt, meerdere speakers op één uitgang kan aansluiten, wat vooral in grotere installaties gunstig is. Hij heeft een verspreidingshoek van 100 graden, zowel verticaal als horizontaal. Dankzij de 8 inch woofer en 1 inch tweeter heb je een royaal frequentiebereik van 48 Hz tot 20 Khz en komt de muziek of andere audio dus altijd goed uit de verf. Met de ingebouwde Strong-Arm-Mount bevestigingbeugel is hij heel eenvoudig aan de muur te monteren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 – 349 Watt |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Kleur | wit |
| Geschikt voor buiten | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 36,0 x 35,0 x 52,0 cm |
- Electro-Voice Zx1i-100TW
- onderdeelnummer: F.01U.265.580
- ingebouwde bevestigingsbeugel
- 70/100V transformator
- diameter luidspreker: 8 inch
- impedantie: 8 Ohm
- vermogen: 200 W Cont, 800 W Peak
- 100° x 100°
- connectors: 4-pin Phoenix
- materiaal behuizing: ABS
- frequentiebereik (-3db): 60 Hz – 20 kHz
- frequentiebereik (-10db): 48 Hz – 20 kHz
- kleur: wit
- afmetingen: 330 x 310 x 480 mm
- gewicht: 10.4 kg
Levertijd 4 a 6 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 10,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 35 × 52 cm |
| Actief of Passief | Passief |
| Audio Merk | Electro-Voice |
| Kleur | Wit |
Electro-Voice Zx1i-100TW passieve weersbestendige fullrange speaker 70/100V wit
De Zx1i-100TW van Electro-Voice is een installatiespeaker met 70/100 volt transformator. Die transformator zorgt ervoor dat je, mits je een geschikte versterker hebt, meerdere speakers op één uitgang kan aansluiten, wat vooral in grotere installaties gunstig is. Hij heeft een verspreidingshoek van 100 graden, zowel verticaal als horizontaal. Dankzij de 8 inch woofer en 1 inch tweeter heb je een royaal frequentiebereik van 48 Hz tot 20 Khz en komt de muziek of andere audio dus altijd goed uit de verf. Met de ingebouwde Strong-Arm-Mount bevestigingbeugel is hij heel eenvoudig aan de muur te monteren.
€ 1.005,00












