De Electro-Voice ELX200-15W betreft een professionele, robuuste passieve speaker met een hoge maximale belastbaarheid in een uitvoerig geteste, robuuste behuizing. Deze speaker gaat gegarandeerd jarenlang mee! Het is mogelijk om de ELX200-15W op te hangen aan de 3 M10 suspension points, of je kan gebruikmaken van de geïntegreerde tussenpaalbevestiging zodat je de speaker op een speakerstatief of tussenpaal kunt bevestigen. In combinatie met een 18 inch subwoofer creëer je een groots, vol geluid met krachtige bass.
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
|---|---|
| Diameter tweeter | 1.4 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid | 95 dB |
| Gewicht per luidspreker | 19 kg |
| Installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Maximum frequentie | 19 – 19.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Piekbelasting in Watt | 1000 – 1249 Watt |
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 – 349 Watt |
| Set | nee |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Gewicht (incl. verpakking) | 27,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 75,5 x 59,5 x 45,5 cm |
- Electro-Voice ELX200-15W
- 15 inch 2-weg passieve speaker
- frequentiebereik: 52 Hz – 22 kHz
- belastbaarheid:
- piek: 1200W
- RMS: 300W
- max. SPL: 130 dB
- crossover frequentie: 1.6 kHz
- aansluitingen: 2x SpeakON NL4
- nominale impedantie: 8 Ohm
- dekking: 90˚ x 60˚
- woofer: 15 inch EVS-12M
- tweeter: 1.4 inch DH-1C
- afmetingen: 710 mm x 423 x 384 mm
- gewicht: 18.7 kg
Levertijd 4 a 6 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 27,9 kg |
| Afmetingen | 75,5 × 59,5 × 45,5 cm |
| Actief of Passief | Passief |
| Audio Merk | Electro-Voice |
| Kleur | Wit |
Electro-Voice ELX200-15W 15 inch 2-weg passieve speaker Wit