Beschrijving
Dunlop heeft een enorm groot aanbod aan plectrums, verschillende in grootte en dikte. De Dunlop Nylon Standard serie bestaat uit plectrums variërende in dikte van 0.38 tot 1.00mm. Bovendien hebben de plectrums een handig laagje grip, waardoor het plectrum goed blijft zitten tijdens het gitaarspelen.
De zwarte Nylon Standard is 1.00mm dik. Wanneer u uw gitaar bespeelt met een dikker plectrum zorgt dit voor meer ‘attack’. Bovendien hebben dikkere plectrums een directere aanslag dan de dunne variant. Dit komt doordat het plectrum door zijn dikte minder mee buigt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
| Materiaal plectrum | nylon |
| Kleur plectrum | zwart |
| Gewicht (incl. verpakking) | 20 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 10,5 x 6,0 x 1,5 cm |
- set van 12 plectrums
- dikte: 1.00mm
- kleur: zwart
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,020 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 6 × 1 cm |
| Merk | Dunlop |
| Kleur | Zwart |
Dunlop Nylon Standard 1.00mm 12-pack plectrumset zwart
Dunlop heeft een enorm groot aanbod aan plectrums, verschillende in grootte en dikte. De Dunlop Nylon Standard serie bestaat uit plectrums variërende in dikte van 0.38 tot 1.00mm. Bovendien hebben de plectrums een handig laagje grip, waardoor het plectrum goed blijft zitten tijdens het gitaarspelen.
€ 7,00












