Beschrijving
Met de D&R Airmate-8 beschik je over een hybride analoge/digtale mixer die specifiek ontwikkeld is voor je eigen persoonlijke radio broadcast. Deze variant is uitgevoerd met één Telco-module en één VoIP-module in plaats van de standaard RJ11 inputs (kanaal 7/8). De Airmate-8 is een zeer betrouwbaar werkpaard waarmee een radio-DJ intuitief overweg kan. Schakel naadloos tussen het afspelen van muziek en het houden van (digitale) telefoongesprekken voor interactie met luisteraars en voor interviews. Op de eerste zes kanalen van de mixer kan je zowel microfoons (mét +48 fantoomvoeding vereisten) als lijnbronnen aansluiten. Overige functies op het mengpaneel betreffen stereo Aux send en returns voor meer aansluitmogelijkheden, koptelefoonaansluitingen met split control functie, het voorbeluisteren van de cue, ducking en talkback.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal monokanalen | 6 |
| Aantal stereokanalen | 8 |
| Aantal submasters | geen |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), ongebalanceerde line-ingang (RCA), Hi-Z ingang (6.3 mm TS) |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line uitgang (RCA), telefoon uitgang (RJ11) |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Insert aansluitingen | ja, 4 kanalen |
| Aantal auxiliaries | 1 – 2 |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Aantal microfooningangen | 5 – 8 |
| 19 inch | ja |
| Fantoomspanning | ja |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | kanaal equalizer |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 57,5 x 46,0 x 22,0 cm |
- D&R Airmate-USB
- 8-kanaals broadcast mengpaneel
- overzichtelijk paneel
- flexibel in te delen
- technische informatie
- frequentiebereik: 10 Hz – 60 kHz
- THD: <0.009%
- aansluitingen
- 14x RCA input (line, CH1-4 A/B, 2Track)
- 12x 6.3 mm jack (start/insert)
- 6x XLR (mic in)
- 2x USB-B
- 1x USB-B voor VoIP
- 1x Telco (RJ11)
- 6x RCA ouput (AUX out, AUX return, tape out, clean feed, monitor out)
- 2x 6.3 mm jack (mic on/announcer phones)
- 2x XLR (master out, L/R)
- voedingskabel
- 6.3 mm jack (koptelefoon, bovenzijde)
- behuizing
- stevige 19 inch behuizing
- uitsnede in tafel: 450 x 330 mm (BxL)
- afmetingen: 483 x 356 x 105 mm (BxLxH)
- gewicht: 11 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 10,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 58 × 45,5 × 21 cm |
| Merk | D&R |
| Kleur | Grijs |
D&R Airmate-8 USB broadcast mengpaneel 8 ch. 1x Telco 1x VoIP
Met de D&R Airmate-8 beschik je over een hybride analoge/digtale mixer die specifiek ontwikkeld is voor je eigen persoonlijke radio broadcast. Deze variant is uitgevoerd met één Telco-module en één VoIP-module in plaats van de standaard RJ11 inputs (kanaal 7/8). De Airmate-8 is een zeer betrouwbaar werkpaard waarmee een radio-DJ intuitief overweg kan. Schakel naadloos tussen het afspelen van muziek en het houden van (digitale) telefoongesprekken voor interactie met luisteraars en voor interviews. Op de eerste zes kanalen van de mixer kan je zowel microfoons (mét +48 fantoomvoeding vereisten) als lijnbronnen aansluiten. Overige functies op het mengpaneel betreffen stereo Aux send en returns voor meer aansluitmogelijkheden, koptelefoonaansluitingen met split control functie, het voorbeluisteren van de cue, ducking en talkback.

€ 2.125,00






