Beschrijving
Voor de autonome radio-producer is de Airmate-12 een intelligente, uitgebreide mixer met een scala aan aansluitmogelijkheden. Dit betreft de standaard variant met twee USB VoIP-modules op kanaal 11/12..De Airmate-12 betreft een hybride analoge & digitale mixer met analoge aansluitmogelijkheden en twee USB-aansluitingen. Verbindt deze met je PC om zo twee digitale ‘afspeelapparaten’ te creëren. Je kan in totaal wel tien microfoonsignalen of lijnbronnen op de eerste tien kanalen aansluiten (uitgevoerd met fantoomvoeding) en de eerste acht kanalen zijn van inserts voorzien waarmee je onder andere externe effecten van lijnbronnen kan toevoegen. Overige functies op het mengpaneel betreffen stereo Aux send en returns voor meer aansluitmogelijkheden, koptelefoonaansluitingen met split control functie, het voorbeluisteren van de cue, ducking en talkback.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal monokanalen | n.v.t. |
| Aantal stereokanalen | 12 |
| Aantal submasters | geen |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), ongebalanceerd line-ingang (6.3 mm TS), ongebalanceerde line-ingang (RCA), telefoon ingang (RJ11) |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), ongebalanceerde line uitgang (RCA), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS), telefoon uitgang (RJ11) |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Insert aansluitingen | ja, 8 kanalen |
| Aantal auxiliaries | 1 – 2 |
| Ingebouwde audiospeler | USB |
| Ingebouwde audio-interface | USB (2×2 I/O) |
| Aantal microfooningangen | 9 – 12 |
| 19 inch | nee |
| Fantoomspanning | ja |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | geen, niet van toepassing |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 13,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 62,2 x 35,6 x 10,5 cm |
- D&R Airmate-12-USB
- 12-kanaals broadcast mengpaneel
- twee ingebouwde telefooningangen
- overzichtelijk paneel
- flexibel in te delen
- technische informatie
- frequentiebereik: 10 Hz – 60 kHz
- THD: <0.009%
- aansluitingen
- 22x RCA input (line, CH1-4 A/B, 2Track)
- 20x 6.3 mm jack (start/insert)
- 10x XLR (mic in)
- 2x USB-B
- 2x USB-B voor VoIP
- 6x RCA ouput (AUX out, AUX return, tape out, clean feed, monitor out)
- 2x 6.3 mm jack (mic on/announcer phones)
- 2x XLR (master out, L/R)
- voedingskabel
- 6.3 mm jack (koptelefoon, bovenzijde)
- behuizing
- uitsnede in tafel: 590 x 325 mm (BxL)
- afmetingen: 622 x 356 x 105 mm (BxLxH)
- gewicht: 14 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 13,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 62,2 × 35,6 × 10,5 cm |
| Merk | D&R |
| Kleur | Grijs |
D&R Airmate-12 USB broadcast mengpaneel 12 ch. 2x VoIP
Voor de autonome radio-producer is de Airmate-12 een intelligente, uitgebreide mixer met een scala aan aansluitmogelijkheden. Dit betreft de standaard variant met twee USB VoIP-modules op kanaal 11/12..De Airmate-12 betreft een hybride analoge & digitale mixer met analoge aansluitmogelijkheden en twee USB-aansluitingen. Verbindt deze met je PC om zo twee digitale ‘afspeelapparaten’ te creëren. Je kan in totaal wel tien microfoonsignalen of lijnbronnen op de eerste tien kanalen aansluiten (uitgevoerd met fantoomvoeding) en de eerste acht kanalen zijn van inserts voorzien waarmee je onder andere externe effecten van lijnbronnen kan toevoegen. Overige functies op het mengpaneel betreffen stereo Aux send en returns voor meer aansluitmogelijkheden, koptelefoonaansluitingen met split control functie, het voorbeluisteren van de cue, ducking en talkback.

€ 2.675,00






