Beschrijving
De D&R Airlite-USB is een zeer professioneel mengpaneel gericht op On-Air Radio-functionaliteit. Ideaal voor je master station of om thuis zelf een internet Radiostation te starten. Voorzien van VoIP-functionaliteit en meer! Het gaat om een 8-kanaals mixer waarop je lijnsignalen, microfoonsignalen, en USB-stereosignalen kunt aansluiten. Op het Control-segment vind je 16 verlichte toewijsbare knoppen waarop je functies zoals jingles aan kunt roepen. Denk ook aan een stereo Aux-send en return, Control Room Monitor (CRM)-, en Announcer-master controls. Natuurlijk worden de CRM’s automatisch stilgelegd wanneer de DJ-mic actief is. Plug een dedicated VoIP USB-kabel in je mixer via je PC en zet zo een verbinding op via bijvoorbeeld Skype. De Airlite is een serieus stuk hardware ontworpen voor Radio!
De radiotechneuten onder ons kunnen het beste uit de D&R Airlite halen omdat de modules digitaal precies naar wens ingesteld kunnen worden. Iedere module (8 in totaal) heeft zijn eigen pagina in de meegeleverde software. Op deze pagina’s kan je de Cue reset programmeren op line, Mic, Fader, On en dergelijke. De kleuren van de knoppen zijn ook te programmeren en je kan per kanaal instellen of je de fantoomvoeding aan of uit wilt hebben staan. Kanaal 1-3 zijn Mic/Line input kanalen voorzien van een 3-bands EQ, Aux control, Cue-knop en On-knop. De Cue-knop is ook te gebruiken voor telefoongesprekken met een beller terwijl er muziek aanstaat. Kanaal 4-7 zijn Line/USB-kanalen waarop je een stereo-bron kunt aansluiten van een play-out systeem, of bijvoorbeeld een CD-speler via de line-ingang.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal monokanalen | 3 |
| Aantal stereokanalen | 8 |
| Aantal submasters | geen |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), ongebalanceerde line-ingang (RCA), Hi-Z ingang (6.3 mm TS) |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), ongebalanceerde line uitgang (RCA), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Insert aansluitingen | ja, enkel monokanalen |
| Aantal auxiliaries | > 8 |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Aantal microfooningangen | 3 – 4 |
| 19 inch | nee |
| Fantoomspanning | ja |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | kanaal equalizer |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 9,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 58,0 x 45,5 x 21,0 cm |
- D&R Airlite-USB 8-kanaals Radio On-Air mengpaneel
- inputs:
- Mic-inputs: XLR, bal, 2 kOhm, 48 Volt fantoomvoeding
- insert: jack, unbal, send 600 Ohm
- Aux Return: unbal, 10 kOhm
- line inputs: RCA, unbal, 10 kOhm
- USB: 4x stereo in & 4x stereo out
- USB:
- USB 2.0 compatibel
- playback & record mode
- outputs:
- L/R: XLR, RCA
- CRM: RCA
- koptelefoon: 6.35 mm Jack (32 – 400 Ohm)
- USB-out: Program/Aux/Voice track/Non Stop
- equalizer: +/-12 dB
- control software: meegeleverd
- USB-control sectie: 16x verlichtte toewijsbare switches
- VoIP-kanaal: USB-processing
- frequentierespons: 10 Hz – 60 kHz
- verstoring: <0.01% max @ 1 kHz
- afmetingen: 482 x 365 x 103 mm
- afmetingen montage: 449 x 344 mm
- gewicht: 10 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 9,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 58 × 45,5 × 21 cm |
| Merk | D&R |
| Kleur | Grijs |
D&R Airlite-USB MK2 8-kanaals Radio On-Air mengpaneel
De D&R Airlite-USB is een zeer professioneel mengpaneel gericht op On-Air Radio-functionaliteit. Ideaal voor je master station of om thuis zelf een internet Radiostation te starten. Voorzien van VoIP-functionaliteit en meer! Het gaat om een 8-kanaals mixer waarop je lijnsignalen, microfoonsignalen, en USB-stereosignalen kunt aansluiten. Op het Control-segment vind je 16 verlichte toewijsbare knoppen waarop je functies zoals jingles aan kunt roepen. Denk ook aan een stereo Aux-send en return, Control Room Monitor (CRM)-, en Announcer-master controls. Natuurlijk worden de CRM’s automatisch stilgelegd wanneer de DJ-mic actief is. Plug een dedicated VoIP USB-kabel in je mixer via je PC en zet zo een verbinding op via bijvoorbeeld Skype. De Airlite is een serieus stuk hardware ontworpen voor Radio!
€ 2.299,00






