Beschrijving
De D&R Airence-USB is een professioneel broadcast mengpaneel speciaal voor radioproductie! Deze variant van de Airence-USB is uitgevoerd met één telefoonlijn en één VoIP-lijn voor het houden van zowel online als offline telefoongesprekken. Ook zijn er vier USB-aansluitingen voor je PC aanwezig waarmee je audio kan streamen van en naar vier verschillende kanalen op de mixer. Ten slotte zijn er vier gebalanceerde microfooningangen aanwezig met +48V fantoomvoeding en zes stereo line inputs. Zo heb je meer dan genoeg aansluitingen om professionele radio te gaan produceren!
De Airence-USB is gemaakt voor radiomaken. Zo kun je je on-air helemaal uitleven met de verschillende ingangen, telefoonlijnen en driebands equalizer. Het mooie is dat je met de verschillende cue- en talkbackknoppen al tijdens je uitzending met bijvoorbeeld je gasten kan spreken. Een bijkomend voordeel is dat je zelfs tijdens een lopende uitzending al opnames kunt maken. Met de knoppen aan de rechterzijde kun je daarbij een heel soundboard instellen. Zoals gezegd: een compact maar zeer uitgebreide mixer!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal monokanalen | 6 |
| Aantal stereokanalen | 6 |
| Aantal submasters | geen |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), gebalanceerde line-ingang (6.3 mm TRS), ongebalanceerde line-ingang (RCA), telefoon ingang (RJ11) |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (XLR), ongebalanceerde line uitgang (RCA), telefoon uitgang (RJ11) |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Insert aansluitingen | ja, 4 kanalen |
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde audio-interface | USB (4×4 I/O) |
| Aantal microfooningangen | 3 – 4 |
| 19 inch | ja |
| Fantoomspanning | ja |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | kanaal equalizer |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 58,0 x 46,0 x 21,0 cm |
- D& Airence-USB
- 6-kanaals broadcast mengpaneel
- twee scahkelbare telefoonkanalen
- met Extender uit te breiden met 6 of 12 extra kanalen
- USB-gestuurd controlepaneel
- uitgebreide mastersectie
- +48V fantoomvoeding op alle microfoonkanalen
- technische gegevens
- frequentiebereik: 10 Hz – 60 kHz
- THD: <0.01%
- aansluitingen
- 6x line in (RCA)
- 6x start (6.3 mm TRS jack)
- 4x insert (6.3 mm TRS jack, CH1-4)
- 4x mic in (XLR, CH1-4)
- 3x telefoon (RJ11, wall/phone)
- 1x USB (VoIP)
- AUX send/return (RCA)
- external input (RCA)
- cue (RCA)
- record out (RCA)
- studio/sub/CRM/prog out (RCA)
- master out (XLR, L/R)
- announcer (6.3 mm TRS jack)
- MicOn (6.3 mm TRS jack)
- Extender out (Sub-D)
- USB-B
- 2x 5-pins XLR voedingskabel
- afmetingen uitsnede: 344 x 450 mm (LxB)
- afmetingen: 355 x 482 x 101 mm (LxBxH)
- gewicht: 9 kg
- meegeleverd: VU-meter software, voedingsadapter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 10,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 58 × 45 × 21 cm |
| Merk | D&R |
| Kleur | Grijs |
D&R Airence-USB broadcast mengpaneel met 4x USB 1x Telco 1x VoIP
De D&R Airence-USB is een professioneel broadcast mengpaneel speciaal voor radioproductie! Deze variant van de Airence-USB is uitgevoerd met één telefoonlijn en één VoIP-lijn voor het houden van zowel online als offline telefoongesprekken. Ook zijn er vier USB-aansluitingen voor je PC aanwezig waarmee je audio kan streamen van en naar vier verschillende kanalen op de mixer. Ten slotte zijn er vier gebalanceerde microfooningangen aanwezig met +48V fantoomvoeding en zes stereo line inputs. Zo heb je meer dan genoeg aansluitingen om professionele radio te gaan produceren!

€ 2.799,00






