Beschrijving
escherm je Universal Audio UAFX 2-Switch Pedal met de Decksaver cover, een belangrijke accessoire voor musici die de levensduur en betrouwbaarheid van hun gitaareffecten willen waarborgen. Deze speciaal ontworpen cover biedt een uitstekende bescherming tegen stof, vloeistoflekkages en onverwachte schokken, waardoor je UAFX effectpedaal een betrouwbare partner blijft op het podium en in de studio. De stevige polycarbonaatconstructie fungeert als een schild tegen krassen, deuken en andere fysieke gevaren, terwijl het gerookte, transparante ontwerp het stijlvolle uiterlijk van de pedal behoudt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Universal Audio UAFX Pedal |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | effect |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 90 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,0 x 18,5 x 3,5 cm |
- bescherming voor de Universal Audio UAFX effectpedalen
- gepatenteerd ontwerp
- beschermt kwetsbare faders, knoppen en schakelaars tegen stof, vloeistoffen en schokken tijdens transport
- afmetingen: 14.5 x 9.5 x 3.2 cm
- gewicht: 60 gr
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,090 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 18,5 × 3,5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Universal Audio UAFX Pedal stofkap
escherm je Universal Audio UAFX 2-Switch Pedal met de Decksaver cover, een belangrijke accessoire voor musici die de levensduur en betrouwbaarheid van hun gitaareffecten willen waarborgen. Deze speciaal ontworpen cover biedt een uitstekende bescherming tegen stof, vloeistoflekkages en onverwachte schokken, waardoor je UAFX effectpedaal een betrouwbare partner blijft op het podium en in de studio. De stevige polycarbonaatconstructie fungeert als een schild tegen krassen, deuken en andere fysieke gevaren, terwijl het gerookte, transparante ontwerp het stijlvolle uiterlijk van de pedal behoudt.
€ 27,00










