Beschrijving
Om je Universal Audio Arrow & Solo beter te beschermen kan je gebruikmaken van deze Decksaver stofkap. Het gaat hier om een stevige, nauwsluitende stofkap vervaardigd uit polycarbonaat. Het semi-transparante ontwerp van de stofkap neemt niet weg van het stijlvolle uiterlijk van je Universal Audio interface. Combineer de Decksaver met een ruimte flightcase of draagtas om zo je audio-interface volledig te beschermen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Universal Audio Arrow, Universal Audio Solo |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | overig |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 145 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 31,0 x 15,5 x 3,0 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor:
- Universal Audio Arrow,
- Universal Audio Solo
- kleur: semi-transparant
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 18.3 x 12.5 x 2.8 cm
- gewicht: 0.145 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,145 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 15,5 × 3 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Universal Audio Arrow & Solo Cover
Om je Universal Audio Arrow & Solo beter te beschermen kan je gebruikmaken van deze Decksaver stofkap. Het gaat hier om een stevige, nauwsluitende stofkap vervaardigd uit polycarbonaat. Het semi-transparante ontwerp van de stofkap neemt niet weg van het stijlvolle uiterlijk van je Universal Audio interface. Combineer de Decksaver met een ruimte flightcase of draagtas om zo je audio-interface volledig te beschermen.
€ 34,00












