Beschrijving
De kostbare Union Audio Elara.4 wil je natuurlijk goed beschermen. Natuurlijk kan zo’n mixer dan in een flightcase, maar soms is een eenvoudige Decksaver veel praktischer voor bureautoepassingen. Vandaar dus dit product; stevig, transparant en prima beschermend tegen stof, haren, druppels en meer.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Union Audio Elara.4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 450.1 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,0 x 24,0 x 4,0 cm |
Extra informatie
| Gewicht | 0,450 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 24 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Union Audio Elara.4
€ 53,00
Beschikbaar via nabestelling










