Beschrijving
Bescherm je kostbare Solid State Logic SSL2 of SSL 2+ audio-interface met deze op maat gemaakte stofkap van Decksaver. Het gaat hier om een semi-transparante stofkap met een nauwsluitende pasvorm. Zo kan je de interface met de Decksaver gemakkelijk combineren met de meeste tassen of koffers voor een extra laag bescherming tijdens het vervoeren. De stofkap beschermt tegen stootschade, stof, vuil en vocht.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Solid State Logic SSL 2, Solid State Logic SSL 2+ |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | overig |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 150 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,0 x 23,0 x 4,0 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor Solid State Logic SSL 2 & SSL 2+
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 14.8 x 22.8 x 3.5 cm
- gewicht: 0.65 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,150 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 23 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Solid State Logic SSL 2 & SSL 2+
Bescherm je kostbare Solid State Logic SSL2 of SSL 2+ audio-interface met deze op maat gemaakte stofkap van Decksaver. Het gaat hier om een semi-transparante stofkap met een nauwsluitende pasvorm. Zo kan je de interface met de Decksaver gemakkelijk combineren met de meeste tassen of koffers voor een extra laag bescherming tijdens het vervoeren. De stofkap beschermt tegen stootschade, stof, vuil en vocht.
€ 34,00
Beschikbaar via nabestelling









